תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 11 דצמבר 2017, 15:16

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 101 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מחזור 6 - הפועל ת"א נ. גלבוע-גליל - יום שני 13.11.17 ב-20:30
הודעהפורסם: 13 נובמבר 2017, 22:39 
סמל אישי של המשתמש
קבוצה חסרת אופי.
רק על הביזיון במחצית הראשונה הגיע לנו להפסיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מחזור 6 - הפועל ת"א נ. גלבוע-גליל - יום שני 13.11.17 ב-20:30
הודעהפורסם: 13 נובמבר 2017, 22:40 
סמל אישי של המשתמש
מה בנקס חשב לעצמו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 נובמבר 2017, 22:41 
בנקס טעה אבל הוא לא הבעיה. כל ההגנה המחורבנת של הקבוצה הזאת וכמות האיבודים במחצית הראשונה זאת הבעיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 נובמבר 2017, 22:42 
סמל אישי של המשתמש
ככה יוצאים מפסק זמן???
DNA של קבוצה מטומטמת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 נובמבר 2017, 22:42 
סמל אישי של המשתמש
כוסאמק.
פשוט כוסאמק.

גם על השידור המזדיין בסוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 נובמבר 2017, 22:43 
dino כתב:
מה בנקס חשב לעצמו

ראה שחקן באוויר, ניסה להוציא פאול וגם הצליח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 נובמבר 2017, 22:44 
סמל אישי של המשתמש
הכדור החליק למקי לכן הוא אילץ את בנקס לזריקה קשה.

ועדין... כשבנקס עלה לזריקה הוא נתקע בשחקן יריב שקפץ לעברו. אני לא מבין איך זה לא עבירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 נובמבר 2017, 22:50 
el dudernio כתב:
הכדור החליק למקי לכן הוא אילץ את בנקס לזריקה קשה.

ועדין... כשבנקס עלה לזריקה הוא נתקע בשחקן יריב שקפץ לעברו. אני לא מבין איך זה לא עבירה.

למה הוא עולה לזריקה 7 שניות לסוף?
קבוצה חלשה מאד.
ופרנקו מזיין את המח כהרגלו במקום להסביר מה לא עבד אחרי הפסק זמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 נובמבר 2017, 22:55 
סמל אישי של המשתמש
עם כמה איבודי כדור סיימנו בסוף? 30?
פשוט בלתי נתפס. הקבוצה נראתה במחצית הראשונה כמו קבוצת קט-סל.
היחיד ששיחק באחריות זה בנקס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 נובמבר 2017, 22:57 
סמל אישי של המשתמש
ברגע שרביב חטף מכה בתחילת הרבע השלישי, אדון פרנקו סוף סוף נאלץ לשחק עם מקי-מקניל-בנקס-מנקו-אלן, החמישייה שלכל אדם עם עיניים היה ברור שהיא הנכונה. ואז פתאום עברנו מפיגור 15 לשיוויון. למה זה לא קרה קודם? ההסבר היחיד שלי הוא שרצו לתת לגליל פור.
ניהול משחק חלש להחריד. ואני כבר לא מדבר על הפשע שהיא השלשה של שוכמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 נובמבר 2017, 23:16 
סמל אישי של המשתמש
dorz כתב:
ברגע שרביב חטף מכה בתחילת הרבע השלישי, אדון פרנקו סוף סוף נאלץ לשחק עם מקי-מקניל-בנקס-מנקו-אלן, החמישייה שלכל אדם עם עיניים היה ברור שהיא הנכונה. ואז פתאום עברנו מפיגור 15 לשיוויון. למה זה לא קרה קודם? ההסבר היחיד שלי הוא שרצו לתת לגליל פור.
ניהול משחק חלש להחריד. ואני כבר לא מדבר על הפשע שהיא השלשה של שוכמן.

המוצא את איידן מתבקש להחזירו לקבלה בהקדם
תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 נובמבר 2017, 23:24 
איזה משחק מתסכל, מזכיר לי את שנה שעברה. 24 איבודים להפועל, גינת מצטיין עם 7 איבודים, מקניל עם 6.
כל שנה גלבוע באים לשרוט ולהרביץ ואנחנו נופלים בפח הזה. מדהים שקבוצה עם קרפלס שוכמן ואלטיט בתור הישראלים
היחידים ניצחה אותנו.
פרנקו שרף את אלן סופית. הבן אדם מקבל הקנטות כל המשחק מהיריבה, השופטים (אסתרון כמובן חתיכת חלאה, אגו מניאק שבא כל משחק להראות שהוא פה) מחפשים אותו, ובנוסף המאמן שלו מתנהג אליו כמו טירון. סיטואציה בלתי אפשרית. אם במשחק כזה שגינת חושך מצרים, אלן בעונש ואין עוד גבוה, ועדיין איידן לא רואה דקה (למה?????????) - אני לא יודע מתי הוא יראה.
ועדיין יכולנו לנצח, אבל בנקס זרק זריקה כשעוד היה מלא זמן, במקום למסור עוד כדור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 נובמבר 2017, 23:26 
סמל אישי של המשתמש
פרנקו כזה אוברייטד. הקבוצה נראית מזעזע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 נובמבר 2017, 23:34 
בתכל'ס הפועל לא באמת הייתה במשחק. ורק בזכות האנרגיות היא חזרה בסיום. אם היתה מנצחת זה היה שוד.
המשחק הזה הדגיש את כל הבעיות בבניית הקבוצה: מאוד לא אתלטית. בלי קליעה מבחוץ. ואני לא רואה איך זה הולך להשתנות. בטח כשהמאמן מחפש כל הזמן שחקני פנים.
ועדיין, גם עם הסגל הזה צריך להיראות כמו קבוצה. צריך לשחק כדורסל. עברו כבר שישה מחזורים ולטעמי הפועל מאוד לא מאומנת. משחק ההתקפה תקוע והכדור לא זז. בהגנה גם יותר מדי מקריות. אין שום חיפוי מסודר. אין רוטציות. פיק אנד רולים מפרקים את ההגנה די בקלות. כרגע אני לא רואה שום דרך ושום עבודת אימון טובה בקבוצה. ולא רואים שום שיפור מהמחזור הראשון.
בשורה התחתונה עד כה פרנקו מאוד מאכזב. גם באיך שהקבוצה נראית, גם בבניית הסגל וגם בניהול הסגל תוך כדי העונה. אתה רואה את המשחק הזה ומגיע למסקנה שחסר לך עוד שחקן פנים? באמת? לא עוד קליעה מבחוץ? לא פורוורד אתלטי? שחקן פנים? זה מה שחסר? בכל מהלך המשחק הפועל נפלו באתלטיות. לא בגובה, לא מתחת לסל. באתלטיות. סתם דוגמא: מייקל קוואלס שוחרר מהקבוצה שלו באיטליה. אז נכון שהוא לא בדיוק בעמדה, אבל שחקן כזה, עם האתלטיות שלו, התנועתיות והאגרסיביות היה מוסיף כל כך הרבה לקבוצה הזו, הרבה יותר מאשר עוד גבוה (ואני לא מדבר בכלל על זה שזה גבוה שבפעם האחרונה שהוא נתן משחק טוב זה היה כשקרלון בראון עוד שיחק בהפועל)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 נובמבר 2017, 00:29 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 נובמבר 2017, 00:31 
יש למישהו ספק שאם היה הפוך הם היו דופקים לנו שלשה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 נובמבר 2017, 03:13 
פרוויס אני מסכים איתך שהאתלטיות והשלשות אלו בעיות מאוד קשות אצלנו, אבל בעיני גם מתחת לסל יש לנו בעיות לא קלות.
לא ברור לך איך פרנקו חושב שאנחנו צריכים עוד גבוה, אבל לדעתי מאוד חסר לו, מבחינת הכדורסל שהוא רוצה, שחקן מטרה בפנים. זה מתאים מאוד לסגנון הכדורסל של פרנקו וזה משהו שלא ממש קיים אצלנו.
מעבר לזה, הגנת הפנים שלנו זה משהו נורא. תומר זה לא זה, על מנקו בכלל אין מה לדבר וג'ף על כל פעולה הגנתית טובה נותן סל קל לגבוה שמולו. זה משהו שחוזר על עצמו כל משחק.
בסופו של דבר אנחנו צריכים מישהו שימלא כמה שיותר מהחורים שיש לנו בסגל מתוך הבנה שזה לא באמת יחפה על כל הבעיות.

לגבי משחק ההתקפה, אני חצי מסכים. כן, רמת הביצוע לא מספקת עד כה, אבל אני רואה דברים שלא ראיתי בהפועל מאז ארז.
יש סדר על המגרש, שחקנים יודעים מה רוצים מהם, משחקים תרגילים שמשחקים על היתרונות שלנו. אלה דברים שלא היו בשנים האחרונות.
לצערי רמת הביצוע לא מספיק גבוהה כרגע וזה מאכזב לשלב הזה, אבל אני אישית רואה פה פוטנציאל.
מבחינה הגנתית אני לחלוטין איתך. אכזבה גדולה עד כה. אובר חילופים, אובר כיווץ ושמיכה הגנתית שבאופן קבוע קצרה מדי. טיפול נוראי בפיק אנד רול, לא מספיק התאמות. אכזבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 נובמבר 2017, 12:48 
הוקיץ' כתב:
פרוויס אני מסכים איתך שהאתלטיות והשלשות אלו בעיות מאוד קשות אצלנו, אבל בעיני גם מתחת לסל יש לנו בעיות לא קלות.
לא ברור לך איך פרנקו חושב שאנחנו צריכים עוד גבוה, אבל לדעתי מאוד חסר לו, מבחינת הכדורסל שהוא רוצה, שחקן מטרה בפנים. זה מתאים מאוד לסגנון הכדורסל של פרנקו וזה משהו שלא ממש קיים אצלנו.
מעבר לזה, הגנת הפנים שלנו זה משהו נורא. תומר זה לא זה, על מנקו בכלל אין מה לדבר וג'ף על כל פעולה הגנתית טובה נותן סל קל לגבוה שמולו. זה משהו שחוזר על עצמו כל משחק.
בסופו של דבר אנחנו צריכים מישהו שימלא כמה שיותר מהחורים שיש לנו בסגל מתוך הבנה שזה לא באמת יחפה על כל הבעיות.

לגבי משחק ההתקפה, אני חצי מסכים. כן, רמת הביצוע לא מספקת עד כה, אבל אני רואה דברים שלא ראיתי בהפועל מאז ארז.
יש סדר על המגרש, שחקנים יודעים מה רוצים מהם, משחקים תרגילים שמשחקים על היתרונות שלנו. אלה דברים שלא היו בשנים האחרונות.
לצערי רמת הביצוע לא מספיק גבוהה כרגע וזה מאכזב לשלב הזה, אבל אני אישית רואה פה פוטנציאל.
מבחינה הגנתית אני לחלוטין איתך. אכזבה גדולה עד כה. אובר חילופים, אובר כיווץ ושמיכה הגנתית שבאופן קבוע קצרה מדי. טיפול נוראי בפיק אנד רול, לא מספיק התאמות. אכזבה.

הוקיץ, שחקן כמו קאוולס לדוגמא היה יכול לשמור על כל אחד מה"גבוהים" של גליל למשל. והיה תורם לך בריבאונד ומייצר לך יותר ירתונות מאשר חסרונות.
תסתכל על חולון למשל. הדבר המתבקש מבחינתם היה להחליף גבוה רע בגבוה טוב יותר. הם עשו בדיוק ההיפך. הביאו שחקן שהוא יותר שחקן חוץ מאשר פנים ואפילו שמעתי את דן שמיר אומר בראיון אחרי המשחק שהיה חסר להם מאד שחקן בסגנון של ג'יימס בל שיכול להוריד כדור לרצפה, לקלוע מבחוץ ולייצר.
לא יודע לאן זה יביא אותם, אבל זה בטוח יותר אפקטיבי בליגה שלנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 נובמבר 2017, 12:51 
ודרך אגב, הזכרתי את קאוולס רק כי פרביס הזכיר את השם שלו. לא מדבר בהכרח עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 נובמבר 2017, 13:05 
הגנת הפנים? כל משחק תופרים אותנו בשלשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 נובמבר 2017, 13:51 
סמל אישי של המשתמש
וגם מתחת לסל

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
לא משנה מה אתם עושים, תדאגו שזה לא כולל חברות בעמותת האדומים.
לעומת זאת רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 נובמבר 2017, 14:02 
ItaiH6 כתב:
וגם מתחת לסל

גליל לא עשתה אתמול כלום כמעט מתחת לסל. הסלים שהיו בתוך הצבע ברובם באו מחדירות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 נובמבר 2017, 14:06 
כי למעט מקי וג'ף, כמעט אף אחד בקבוצה הזו הוא לא שומר טוב. ויש לקבוצה הזו נחיתות אתלטית כל כך מובהקת, שפשוט חוגגים עליה. ואם פרנקו חושב שמה שצריך זה עוד גבוה, לדעתי הוא טועה. הקבוצה הזו, הגנתית, צריכה שחקנים שיכולים להתמודד אתלטים עם היריבים. משהו שאין כמעט כרגע בקבוצה. גם להפועל אין שום אפשרות לעשות חילופים בהגנה, כי הפורוורדים והסנטרים שלה, למעט ג'ף, כל כך איטיים ולא אתלטים, שהם לא יכולים לשמור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 נובמבר 2017, 17:40 
סמל אישי של המשתמש
מי צריך פורוורד אתלטי בקבוצה. מי צריך שחקן (אחד, לא שניים-שלושה כמו בקבוצה טובה) שיכול לשמור כמה עמדות. לא הגיוני שכל סוויץ' מפרק לנו את ההגנה. היום אי אפשר לשחק בהגנה בלי שחקנים עם יכולת להחליף על חסימות, במיוחד בסוף שעון. מנקו וגינת נתקעים על בראון בסוף שעון (מנקו בסוף המחצית הראשונה וגינת בזריקה האחרונה של גלבוע) ונותנים לו דונם להרים זריקה כי אחרת הוא יעבור אותם. אלה הפורוורדים היחידים שלנו. וזה במשחק שאנחנו לא פוגשים שחקן כמו אוסטין דיי או יאנג שמפרקים אותנו לבד (אבל ברור, מי שניצחו אותנו זה האוול או דראמה שקלעו חצי או רבע מהם כמו שטענו פה).

אין ספק, מה שאנחנו צריכים זה סנטר לא אתלטי שגם לא חוסם וגם לא יכול לצאת לפרימטר, כמו הווארד או ניבינס. תמיד צריך "עוד עומק בצבע", "חייבים עוד סנטר בשביל להגיע רחוק/להתמודד עם מכבי וירושלים", בלי שום קשר למציאות ולבעיות האמיתיות שיש לנו. אנחנו מפרקים כל קבוצה בריבאונד ועדיין עומדים על מאזן 3-3, אבל מה שחסר זה סנטר. כבר משחק שני שאנחנו מפסידים למרות יתרון עצום בריבאונד (אתמול ונגד ירושלים), אבל מה שחסר זה סנטר. אני בטוח שאם היה לנו את הווארד או ניבינס זה היה מונע מבראון לקלוע את הסלים האלה בקלאץ' כאילו הוא עומד מול אויר, או מיאנג ודיי לשפוך עלינו 27 ו-28 נקודות. אני כבר לא מדבר על החיסרון בשחקן אתלטי שירוץ ראשון את המגרש ויוכל לעשות נקודות במעבר, או לעמוד בפינה ולקלוע שלשות פנויות שיפתחו את ההגנה. מה שצריך זה סנטר. למה? ככה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 נובמבר 2017, 17:50 
יובל כתב:
מי צריך פורוורד אתלטי בקבוצה. מי צריך שחקן (אחד, לא שניים-שלושה כמו בקבוצה טובה) שיכול לשמור כמה עמדות. לא הגיוני שכל סוויץ' מפרק לנו את ההגנה. היום אי אפשר לשחק בהגנה בלי שחקנים עם יכולת להחליף על חסימות, במיוחד בסוף שעון. מנקו וגינת נתקעים על בראון בסוף שעון (מנקו בסוף המחצית הראשונה וגינת בזריקה האחרונה של גלבוע) ונותנים לו דונם להרים זריקה כי אחרת הוא יעבור אותם. אלה הפורוורדים היחידים שלנו. וזה במשחק שאנחנו לא פוגשים שחקן כמו אוסטין דיי או יאנג שמפרקים אותנו לבד (אבל ברור, מי שניצחו אותנו זה האוול או דראמה שקלעו חצי או רבע מהם כמו שטענו פה).

אין ספק, מה שאנחנו צריכים זה סנטר לא אתלטי שגם לא חוסם וגם לא יכול לצאת לפרימטר, כמו הווארד או ניבינס. תמיד צריך "עוד עומק בצבע", "חייבים עוד סנטר בשביל להגיע רחוק/להתמודד עם מכבי וירושלים", בלי שום קשר למציאות ולבעיות האמיתיות שיש לנו. אנחנו מפרקים כל קבוצה בריבאונד ועדיין עומדים על מאזן 3-3, אבל מה שחסר זה סנטר. כבר משחק שני שאנחנו מפסידים למרות יתרון עצום בריבאונד (אתמול ונגד ירושלים), אבל מה שחסר זה סנטר. אני בטוח שאם היה לנו את הווארד או ניבינס זה היה מונע מבראון לקלוע את הסלים האלה בקלאץ' כאילו הוא עומד מול אויר, או מיאנג ודיי לשפוך עלינו 27 ו-28 נקודות. אני כבר לא מדבר על החיסרון בשחקן אתלטי שירוץ ראשון את המגרש ויוכל לעשות נקודות במעבר, או לעמוד בפינה ולקלוע שלשות פנויות שיפתחו את ההגנה. מה שצריך זה סנטר. למה? ככה.

מסכים, אבל לא הייתה לי כזו בעיה עם סנטר אתלטי שיכול לשנות זריקות וחדירות לצבע, אבל פשוט לא נראה שניבינס כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 נובמבר 2017, 18:19 
נראה שכולם פה מסכימים למעשה. מה לעשות שהמאמן מכין אותנו להתמודד מול ירושלים ומכבי (כן, בטח).
שכח רק שבשביל להתמודד צריך לנצח משחקים במשך כל השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 נובמבר 2017, 20:18 
סמל אישי של המשתמש
גם מול ירושלים לא צריך שחקן כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 נובמבר 2017, 20:22 
סמל אישי של המשתמש
ועדין עבירה שהייתה על בנקס ויש סיכוי טוב שמנצחים את המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 נובמבר 2017, 01:39 
רדנקו כתב:
הוקיץ' כתב:

הוקיץ, שחקן כמו קאוולס לדוגמא היה יכול לשמור על כל אחד מה"גבוהים" של גליל למשל. והיה תורם לך בריבאונד ומייצר לך יותר ירתונות מאשר חסרונות.
תסתכל על חולון למשל. הדבר המתבקש מבחינתם היה להחליף גבוה רע בגבוה טוב יותר. הם עשו בדיוק ההיפך. הביאו שחקן שהוא יותר שחקן חוץ מאשר פנים ואפילו שמעתי את דן שמיר אומר בראיון אחרי המשחק שהיה חסר להם מאד שחקן בסגנון של ג'יימס בל שיכול להוריד כדור לרצפה, לקלוע מבחוץ ולייצר.
לא יודע לאן זה יביא אותם, אבל זה בטוח יותר אפקטיבי בליגה שלנו

אני מסכים איתך וגם אני הייתי מביא שחקן כזה (לא ספציפית את קוואלס, לא אוהב אותו), אני רק אומר שגם עם שחקן כזה עדיין הייתה לנו בעיה בהגנה בצבע.
ולדעתי הדבר העיקרי שפרנקו מחפש זה בכלל שחקן מטרה בצבע, לא שחקן הגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 נובמבר 2017, 17:29 
אם הוא מחפש שחקן מטרה אז למה הביא את האוורד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 101 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: גיא ברזל, מאנצס ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: