פורום השדים האדומים - אוהדי הפועל תל אביב • צפה בנושא - ובינתיים בשאר הליגה
תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 14 אוגוסט 2018, 21:35

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5490 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 183  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ובינתיים בשאר הליגה
הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 09:24 
סמל אישי של המשתמש
ושוב, היה כדורסל טוב למשך חצי עונה מתוך שלוש עונות. זה 16% מהזמן. זה אומר ש84% מהזמן היה כדורסל לא טוב.

יש איזו נטייה אצל חלק מהאוהדים להאדרה של אדלשטיין. ובאופן כללי של "הדשא של השכן" שפעם ואצל אחרים יותר טוב. אז אצל אדלשטיין היה יותר טוב, אבל לחלק קטן מהקדנציה שלו. לא צריך להפוך את זה למשהו קבוע ואינהרנטי אצלו. רוב הזמן אצלו שיחקנו כדורסל לא טוב, הרבה בגלל שלקח לקיצוניות בדיוק את אותה התנהגות בעייתית שפרנקו מפגין בנושא הזרים וזוכה עליה להרבה ביקורת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 09:26 
מבחינת אימון נטו, ניהול משחק, מיקסום פוטנציאל של הסגל - ארז היה הכי טוב מבין כל המאמנים שהיו בהפועל, בפער.
החלפת זרים כן או לא ומתי, ומי שהוא כבן אדם (לפי מקורות זרים) זה משהו אחר.
גם בפרמטרים שהוא לא טוב בהם - אני לא רואה שהלכנו קדימה, ובפרמטרים שהוא כן טוב בהם - הלכנו אחורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 09:39 
סמל אישי של המשתמש
אני מסכים שלא התקדמנו בנושא עצמאות היתר שניתנת למאמנים. וחבל.

אבל גם בנושא האימון נטו לא צריך להתרשם יותר מדי מאדלשטיין. על אברהמי אוהבים לרדת פה שלא עלינו איתו ליגה. שוכחים ששיחקנו אצלו נהדר, קרענו את הליגה, הגענו כפסע מגמר גביע, ולא עלינו רק בגלל שנפצעו לו שני שחקני חמישיה בפלייאוף ושיחקנו מול קבוצה עם תקציב גבוה יותר.
לאדלשטיין שזוכה משום מה לכ"כ הרבה שבחים היה בלאומית תקציב גבוה יותר מכל הליגה בפער, שום פציעות ושום בטיח. ועדיין שיחקנו מחורבן ועלינו בצורה מאד לא מרשימה.
שם לא הי השום עניין של החלפות ושום כלום. סתם אימון.

אז אולי הוא מבחינת אימון נטו יותר טוב. אולי. אבל זה לא בא לידי ביטוי רוב הזמן אצלנו, וזה מוסך ברובו ע"י האספקטים האחרים שלו. אז מה אכפת לי מזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 09:48 
אין ויכוח על ההישגים שפרנקו צבר במהלך הקריירה. על האליפות, הגביע, הגמר עם מכבי חיפה ועוד ועוד. רק שברוב המקרים זה קרה בסיטואציות אחרות ממה שיש בהפועל (והמועדון מסרב להפנים זאת).
הבעיה המרכזית של ארז, לדעתי, היא שדרוג הסגל במהלך העונה. למשל מקרה קאונסיל. אבל עם הסגל שישנו הוא עושה עבודה טובה טובה מאוד ברוב המקרים.
ובתכל'ס? בשנתיים של ארז בליגת העל הפועל סיימה את העונה עם סגלים בכמה דרגות יותר טובים מהרביעייה הנוכחית.
סטיט, קלי, גודס ורנדל בעונה הראשונה
קאונסיל, קרלון, הארפר ואוונס בעונה השניה.

איפה הרביעיות האלה ואיפה מה שיש עכשיו בהפועל. לא באותו ענף בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 09:59 
הפועל כתב:
ranjef כתב:
זה נכון. פרנקו הוא החיקוי המאוד לא מוצלח של ארז.
עם ארז היתה את הפועל עם המשחק הכי זורם והכי יפה לעין.

בעונה בלאומית לא שיחקנו טוב. גם בעונה הראשונה בליגת העל. שיחקנו כדורסל טוב למשך חצי עונה בעונה האחרונה שלו. ואחרי זה גם ההתחרבש עם פציעות ואי החלפות זרים

לא נכון.
בלאומית לא שיחקנו כדורסל טוב, אבל בשתי עונות בליגת העל הוא הוציא מהסגל הרבה יותר ממה שהוא שווה. כמובן שמלכתחילה הסגל לא היה מספיק טוב בגללו.
שלא תבין אותי לא נכון, אני לא מחזיר את ארז בחיים, אבל אני חושב שכולנו שמחנו שארז לא המשיך כי הבנו שעם הקבעונות שלו לא נגיע לשום מקום (על אף יכולותיו כמאמן). האבסורד הוא שבסוף קיבלנו אותו דבר רק עם מאמן בלי היכולות של ארז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 11:38 
סמל אישי של המשתמש
purvis short כתב:
דובראש כתב:
purvis short כתב:
אם אתם ממילא הולכים אחרי "מעמד המאמן" ונותנים לו "חופש מקצועי", אז כבר הייתם משאירים את ארז. לפחות את הסגלים שהוא בנה הוא היה מאמן ברמה גבוהה, בניגוד לפרנקו. שגם מביא את הווארד ומקי וגם הקבוצה משחקת כדורסל מדכא.

קאונסיל זה רמה גבוהה?

תקרא שוב, תבין את הקונספט.
כתבתי שהסגלים שארז היה בונה, עם קאונסיל ושות' לפחות היו מאומנים ברמה גבוהה. מה שיש עכשיו זה גם רביעיית זרים הכי חלשה בליגה וגם היא משחקת כדורסל עצוב ומשעמם.

כן, נכון, אם כבר מאמנים חולי נפש או מגלומנים, שלא מסוגלים לנהל סגל של קבוצת כדורסל, אז אולי עדיף אחד כזה שגם יודע לאמן.
אבל היה אפשר גם אחרת. כן היה לנו מאמן אחד שהביא זרים שטובים בכדורסל (אפילו טובים מאוד). רק ששתו לו את הדם עוד לפני המחזור הראשון. דינו היה חרוץ מראש. ואחרי כמה הפסדים, עם סגל ישראלי של ליגה לאומית (תומר גינת, מתן נאור, צוף בן משה ותמיר בלאט) הוא פוטר בלחץ האוהדים. אז על מה יש להתלונן עכשיו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 11:48 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
הפועל כתב:
ranjef כתב:
זה נכון. פרנקו הוא החיקוי המאוד לא מוצלח של ארז.
עם ארז היתה את הפועל עם המשחק הכי זורם והכי יפה לעין.

בעונה בלאומית לא שיחקנו טוב. גם בעונה הראשונה בליגת העל. שיחקנו כדורסל טוב למשך חצי עונה בעונה האחרונה שלו. ואחרי זה גם ההתחרבש עם פציעות ואי החלפות זרים

לא נכון.
בלאומית לא שיחקנו כדורסל טוב, אבל בשתי עונות בליגת העל הוא הוציא מהסגל הרבה יותר ממה שהוא שווה. כמובן שמלכתחילה הסגל לא היה מספיק טוב בגללו.
שלא תבין אותי לא נכון, אני לא מחזיר את ארז בחיים, אבל אני חושב שכולנו שמחנו שארז לא המשיך כי הבנו שעם הקבעונות שלו לא נגיע לשום מקום (על אף יכולותיו כמאמן). האבסורד הוא שבסוף קיבלנו אותו דבר רק עם מאמן בלי היכולות של ארז.

הנקודה המעניינת יותר היא שזה לא רק פרנקו ואדלשטיין.
רמי הדר, שהיה סמרטוט של ג'ף רוזן במשך שנתיים, הגיע להפועל והחליט עוד לפני האימון הראשון שהוא לא רוצה את דארל וויליאמס. אחרי שהוא התעלל בו חודשיים, בסוף הוא נזרק מהפועל, יחד עם האוול. מאמן שהגיע באמצע העונה, קיבל סגל מוכשר ופשוט חירב אותו לחלוטין.
קטש, שגם כן קיבל הכתבות מאמסלם (כמו למשל לא להחליף את וואייט בבאטל), קיבל אצלנו החלטות מקצועיות הזויות. למשל לא לרשום את דוראנד סקוט, הזר הכי טוב בקבוצה, למשחק קריטי, ואחר כך לא לממש עליו את האופציה לעונה נוספת. או לבנות קבוצה הזויה בעונתו השנייה, שמורכבת כולה משחקני פנים ושניים וחצי גארדים.

צריך להבין שעם הגישה של ההנהלה שלנו, שנותנת חופש מקצועי מוחלט למאמנים, הסיכוי שנקבל התנהלות הזויה ולא מקצועית הוא הרבה יותר גדול מהסיכוי שלא נקבל התנהלות כזאת. זה טיבם וטבעם של רוב המאמנים בארץ. גם אם נראה שהם מתנהלים אחרת בקבוצות אחרות. והתקווה שעם מאמן אחר, שיקבל חופש מוחלט, ההתנהלות תהיה טובה יותר, היא תקווה לא כל כך ריאלית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 12:57 
יובל, לא ניכנס לוויכוח על אברהמי. אבל אפילו בתקופה שלו, בעונתו הראשונה, שיחררו את הזר הכי טוב בקבוצה (כריס אוונס), וכשהיה צריך להביא רכז זר במקום באטל הביאו את קונגר ונשארו בלי קו אחורי, למרות שהיה ברור שצריך גארד זר (וכשהובא גארד זר הוא אכן העיף את הקבוצה לשמיים - ופה מגיע כל הקרדיט אכן לאברהמי שהכיל את נייט). ולגבי רמי הדר: תן לו את הסגל שהיה בהפועל, במכבי חיפה והוא מסיים בצמרת. אני משוכנע בכך. וזה כל הסיפור.
אבל השורה התחתונה היא מה שחשובה פה: עם ההתנהלות המקצועית של הפועל כמעט בלתי אפשרי להצליח. ויודע מה, זה נכון לא רק לקבוצת ספורט, אלא כמעט לכל גוף עסקי. זה פשוט לא יכול לעבוד. וכמו שאתה כתבת לא אחת - לא במקרה שהמאמנים האלה שנכשלים בהפועל הצליחו בקבוצות אחרות, בסיטואציות ניהוליות הרבה יותר הגיוניות.
ויודע מה שמדהים, שהעונה נדמה שזה רק מתדרדר. רבאק, אפילו לקאונסיל הביאו מחליף מתישהו (ולזכותו של ארז ייאמר שהקבוצה אז הייתה טובה. לא כמו העונה שיש קבוצה שמשחקת כדורסל מדכדך).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 13:05 
ועוד משהו: אני באמת לא מצליח להבין מה הבעיה לשבת בפגישה עם המאמן ולהגיד לו: "יש לנו אפשרות להחתים את ????????, הוא פנוי, הוא שיחק פה, וחשוב לנו שהוא יהיה חלק מהסגל. אנחנו דורשים שזה מה שיהיה. הקבוצה לא נראית טוב. אנחנו סוגרים איתו".
באמת, תסביר לי, מה כל כך מסובך? זה הרי קורה בכל חברה במשק.
מה הבעיה פה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 13:16 
purvis short כתב:
ועוד משהו: אני באמת לא מצליח להבין מה הבעיה לשבת בפגישה עם המאמן ולהגיד לו: "יש לנו אפשרות להחתים את ????????, הוא פנוי, הוא שיחק פה, וחשוב לנו שהוא יהיה חלק מהסגל. אנחנו דורשים שזה מה שיהיה. הקבוצה לא נראית טוב. אנחנו סוגרים איתו".
באמת, תסביר לי, מה כל כך מסובך? זה הרי קורה בכל חברה במשק.
מה הבעיה פה?

אני חולם לראות צוות ניהולי שכולל אותך ואת כתב המקומון יושבים מעל המאמן שלנו וקובעים את כל ההחלטות.
באמת שזה החלום שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 15:13 
נהריה מעוניינים בגלן רייס ויש מצב שיחזירו אותו לארץ (למרות שחולון טוענים שסיכמו כי לא ישחק יותר באף קבוצה פה).

נכון הוא שחקן לא צפוי אבל במצבנו העונה ואיך שנראה שתסתיים (בלי כלום) רק החתמה של שחקן כמוהו יכולה לשנות את העונה מקצה לקצה.
אחרת אני לא בטוח שנכנס אפילו לפליאוף וגם אם כן נעוף ברבע בלי ביתיות לכל אחת מ4 הראשונות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 15:18 
הפועל כתב:

אבל גם בנושא האימון נטו לא צריך להתרשם יותר מדי מאדלשטיין. על אברהמי אוהבים לרדת פה שלא עלינו איתו ליגה. שוכחים ששיחקנו אצלו נהדר, קרענו את הליגה, הגענו כפסע מגמר גביע, ולא עלינו רק בגלל שנפצעו לו שני שחקני חמישיה בפלייאוף ושיחקנו מול קבוצה עם תקציב גבוה יותר.
לאדלשטיין שזוכה משום מה לכ"כ הרבה שבחים היה בלאומית תקציב גבוה יותר מכל הליגה בפער, שום פציעות ושום בטיח. ועדיין שיחקנו מחורבן ועלינו בצורה מאד לא מרשימה.

אז אולי הוא מבחינת אימון נטו יותר טוב. אולי. אבל זה לא בא לידי ביטוי רוב הזמן אצלנו, וזה מוסך ברובו ע"י האספקטים האחרים שלו. אז מה אכפת לי מזה?
שאני אזכיר לך איך נראינו אצל אברהמי כשאימן אותנו בליגת העל? זוועה שה האנדרסטייטמנט של השנה. יובל יכול לספר כמה שירצה על המאזן שהיה לנו לפני שפוטר, אבל העובדה היא שגם כשניצחנו שיחקנו זוועה. וזה היה נכון גם בעונה שלפני, עד שהגיע נייט ועשה לנו ניסים למרות אברהמי.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 15:28 
סמל אישי של המשתמש
רדנקו כתב:
הפועל כתב:

שאני אזכיר לך איך נראינו אצל אברהמי כשאימן אותנו בליגת העל? זוועה שה האנדרסטייטמנט של השנה. יובל יכול לספר כמה שירצה על המאזן שהיה לנו לפני שפוטר, אבל העובדה היא שגם כשניצחנו שיחקנו זוועה. וזה היה נכון גם בעונה שלפני, עד שהגיע נייט ועשה לנו ניסים למרות אברהמי.

ואיך ציפית להראות כשבנו על בנקס ולימונד בתור הישראלים הבכירים בקו האחורי ומצאו את תמיר בלאט בעונתו הראשונה בתור הרכז הפותח?

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 15:49 
סמל אישי של המשתמש
מספיק עם השקר הזה שאברהמי פוטר לא בצדק.
יובל המציא לעצמו תאוריה שבגלל אוהדים ״גאוני כדורסל״ הוא פוטר ובגלל אותם אוהדים הנחיתו את רמי הדר.
הוא שכח שהוא בעצמו טינף עליו והוא לא הפסיק לספר לנו כמה רק רמי הדר מתאים להחליף את אותו אברהמי.
היינו בסרט הזה כבר בעונה הקודמת. תעברו הלאה.

ולגבי גלן רייס לנהריה, הלוואי.
אולי הוא יצליח להשתיק את הכרוז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 16:13 
ItaiH6 כתב:
רדנקו כתב:
הפועל כתב:

ואיך ציפית להראות כשבנו על בנקס ולימונד בתור הישראלים הבכירים בקו האחורי ומצאו את תמיר בלאט בעונתו הראשונה בתור הרכז הפותח?

בעונה הראשונה של בלאט בקבוצה היינו עם בכלל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 16:56 
שמוליקיפוד כתב:
מספיק עם השקר הזה שאברהמי פוטר לא בצדק.
יובל המציא לעצמו תאוריה שבגלל אוהדים ״גאוני כדורסל״ הוא פוטר ובגלל אותם אוהדים הנחיתו את רמי הדר.
הוא שכח שהוא בעצמו טינף עליו והוא לא הפסיק לספר לנו כמה רק רמי הדר מתאים להחליף את אותו אברהמי.
היינו בסרט הזה כבר בעונה הקודמת. תעברו הלאה.

ולגבי גלן רייס לנהריה, הלוואי.
אולי הוא יצליח להשתיק את הכרוז.

למה הוא פוטר בצדק מבחינתך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 17:08 
הוא פוטר כי ניתנו לו שתי הזדמנויות בשתי עונות שונות עם סגלים שונים - והוא נכשל.
גם כשהסגל שלנו היה טוב מאוד, המשחק היה בלתי ניתן לצפייה, הפסדנו לא משחק אחד ולא שניים אחרי שהובלנו 15-20 הפרש, השחקנים לא ספרו אותו ולא
הקשיבו לו בפסקי זמן (ולא, אני לא מדבר על נייט), ובכלל השחקנים אמרו לו לא פעם איזה תרגיל לעשות, או קפצו למגרש כדי לא לקבל טכנית על חוק רוסי.
הוא שידר פאניקה בכל שנייה. המשרה בהפועל, עם האולם שלנו והמועדון שלנו - גדולה עליו כרגע. אולי בעתיד הוא יהיה בשל לזה.
אבל יש בעיה נוספת: בינתיים אני לא רואה (חוץ מהפועל) קבוצה אחרת בליגת העל לוקחת אותו כדי שיתגלח עליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 18:07 
סמל אישי של המשתמש
הנה דוגמה קלאסית לאיך אברהמי נשפט בצורה לא הוגנת באופן בוטה לעומת מאמנים אחרים.

כל מאמן מקבל טכנית או קרוב לקבל טכנית על חילופי חוק רוסי מדי פעם.
רק בניצחון האחרון בדרבי, 1:20 לסיום, פרנקו רצה להחליף את תומר בהווארד, שכבר הלך לעמדת החילופים. ברגע האחרון עמית בן דוד אמר לו שכבר יש שלושה זרים על המגרש, אז הווארד החליף את גפני, שחקן הגנה טוב בהרבה, לפוזשן הגנתי. טעות מביכה שהייתה יכולה לעלות לנו במשחק, גם בלי העבירה הטכנית. אף אחד לא אמר על זה מילה או הזכיר את זה בכלל.
קטש קיבל טכנית על החוק הרוסי במשחק הלפני-אחרון שלו בהפועל, נגד חיפה בחוץ.
בראד גרינברג קיבל נגדנו טכנית על החוק הרוסי (מה שגרם לו בדיעבד גם להרחקה מהמשחק אחרי שקיבל עבירה טכנית נוספת בהמשך) כשאימן את ירושלים.
רק אברהמי, שאיזו פעם אחת היה קרוב להכניס זר רביעי עד שמישהו העיר לו, משהו שקורה לכל מאמן, הופך לאחד ששחקנים "קופצים למגרש כדי לא לקבל טכנית על חוק רוסי".
בכלל, ניהול הרוטציה של אברהמי היה הרבה יותר מדוד, מדויק ורציונלי מאשר של מאמנים אחרים (פרנקו או קטש למשל). אפשר רק לדמיין מה היו התגובות, אם אברהמי היה מנהל את הרוטציה כמו שפרנקו מנהל אותה. אם אברהמי היה פותח עם השחקן הכי טוב בקבוצה על הספסל שלושה משחקים רצוף הוא לא היה יוצא חי מהמגרש. או מייבש על הספסל במחצית השנייה את השחקן שהיה הכי טוב בהפועל במחצית הראשונה (כמו שקרה עם בנקס כבר כמה פעמים העונה). או פותח עם שלושה מארבעת הסקוררים הכי טובים בקבוצה (מקניל, בנקס ותומר) על הספסל. אצל פרנקו זה עובר כהחלטה לגיטימית של מאמן (שהרי "מבין יותר מאוהד מן השורה"). את אברהמי היו שוחטים על זה. שוחטים.

עוד דוגמה קלאסית זה "הפסדנו לא משחק אחד ולא שניים אחרי שהובלנו 15-20 הפרש". קודם כל, זה לא נכון. ב-12 המשחקים שאברהמי אימן בעונה שעברה, הפסדנו משחק אחד אחרי שהובלנו ב-13 (לחולון, אחרי הארכה), ומשחק אחד אחרי שהובלנו ב-9 (לקריית גת). וזהו.
חוץ מזה, הרי עבור כל קבוצה אפשר למצוא חוקיות מסוימת בהפסדים שלה, ולשייך את זה שרירותית למאמן. ספציפית, גם קטש וגם אדלשטיין איבדו באופן יותר עקבי יתרונות גדולים. קטש איבד יתרונות והפסיד המון משחקים צמודים בגלל ניהול משחק הזוי, באשמתו הישירה. בעונה האחרונה של אדלשטיין הייתה את "תסמונת הרבע השלישי" הידועה לשמצה, שבה עונה שלמה בכלל לא היינו עולים מחדרי ההלבשה אחרי המחצית. אבל רק אצל אברהמי, כמה פעמים שבהם איבדנו יתרון והפסדנו, ישר הפכו אותו למאמן שמאבד יתרונות גדולים, כשבכלל לא ברור אם זה קשור ישירות אליו, מנסיבות אחרות, או סתם צירוף מקרים.
ואצל פרנקו זה בכלל הכי גרוע, הרי בחצי מהמשחקים אנחנו נקלעים לפיגור דו-ספרתי עד אמצע הרבע השני ואז מנסים לרדוף. למישהו יש ספק שאם אברהמי היה נקלע לפיגור כזה כל משחק שני, היו טוענים שהוא לא מאמן ושאין לו מושג איך להכין קבוצה למשחקים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 18:11 
סמל אישי של המשתמש
לאברהמי לא היו חברים בתקשורת או ביציע...הוא אשכרה בא לעבוד נטו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 18:31 
ranjef כתב:
הוא פוטר כי ניתנו לו שתי הזדמנויות בשתי עונות שונות עם סגלים שונים - והוא נכשל.
גם כשהסגל שלנו היה טוב מאוד, המשחק היה בלתי ניתן לצפייה, הפסדנו לא משחק אחד ולא שניים אחרי שהובלנו 15-20 הפרש, השחקנים לא ספרו אותו ולא
הקשיבו לו בפסקי זמן (ולא, אני לא מדבר על נייט), ובכלל השחקנים אמרו לו לא פעם איזה תרגיל לעשות, או קפצו למגרש כדי לא לקבל טכנית על חוק רוסי.
הוא שידר פאניקה בכל שנייה. המשרה בהפועל, עם האולם שלנו והמועדון שלנו - גדולה עליו כרגע. אולי בעתיד הוא יהיה בשל לזה.
אבל יש בעיה נוספת: בינתיים אני לא רואה (חוץ מהפועל) קבוצה אחרת בליגת העל לוקחת אותו כדי שיתגלח עליה.

1) לא היה לו סגל טוב מאוד. וכשהיה לו סגל טוב(בתקופה עם נייט), המשחק שלנו ממש לא היה בלתי ניתן לצפייה. תזכור גם למדוד את זה בסטנדרט של השנים האחרונות ביחס למאמנים אחרים. למשל השנה, גם אחרי ניצחונות יוצאים לרוב עם תחושה מגעילה,שלא לדבר על ההפסדים. הקבוצה השנה כ"כ משעממת שזה מייאש.
2)לא ספרו את אברהמי? אני לא חושב שזה נכון. תומר לא ספר אותו? רביב? תמיר? ומה זה עוזר לי אם מקי סופר את פרנקו וסימונס לא סופר את אברהמי? עדיין עדיף את סימונס ואברהמי.
3)כן,אברהמי לפעמים היה נראה קצת לחוץ,אבל זה רק בגלל הרצון העז להצליח עם הקבוצה. מעדיף את התשוקה שהוא משדר מהאטימות של פרנקו ומהמשחקי כוח שלו על שחקנים שלא הוא הביא,או מהקשרים המסריחים שלו עם ערוץ הספורט והמסרים שהוא מעביר דרכם.
4) נכון, לא רואה שקבוצה אחרת בליגה לקחה אותו,אבל אני כן יודע שאיתו היינו הכי קרובים לפיינל פור ורק איתו באמת הופענו לפלייאוף כמו קבוצה שרוצה לנצח את הסדרה ולא מופיעה כמו סמרטוט.
5)פרנקו טוען שאף אחד לא אמר לו שהמטרה היא פיינל פור. אברהמי הצהיר שמבחינתו הפועל חייבת להיות בפיינל פור וזאת המטרה המוצהרת. אז דווקא אברהמי הלחוץ הרבה יותר מעז לשאוף ולצפות מעצמו ומהקבוצה להישגים,לעומת פרנקו שלא מעז לשנות את הסגל ודיי מתלונן על זה שמלכתחילה יש ציפיות.

אני לא טוען אגב שפרנקו הוא בן אדם רע או מאמן גרוע, אבל ב all in all, אני מעדיף את אברהמי על כל מאמן שהיה איתנו מאז שחזרנו לליגת העל.
קשה גם להתווכח עם העובדות. כן נייט,לא נייט, רק איתו הגענו קרוב לפיינל פור. אני לא חושב שהשנה באמת נתקרב לשם, אבל מקווה שאני אתבדה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 19:10 
סמל אישי של המשתמש
הכל עניין של יחסי ציבור. המאזן של אברהמי בהפועל בליגת העל אחרי כל הבלגנים, כמעט זהה לזה של אדלשטיין ופרנקו הגאונים, ויותר טוב מכל השאר. אלו העובדות. אבל אין לו יחסי ציבור, הוא לא "גאון כדורסל", וחצי ליגה לא רודפת אחריו. הוא סתם מאמן בסדר, בלי אגו, שפשוט רצה לקבל הזדמנות, ולבנות סגל הכי טוב.

כשהיינו בלאומית שיחקנו כדורסל נהדר, והגענו להישג שמאז בליגת העל הצלחנו לשחזר רק פעם אחת (מרחק סל מגמר גביע). וגם בחצי עונה הראשונה הנוראית של אברהמי כשהחליףיף את קטש עשה המון טעויות, ושיחקנו רע בלי ספק. ועדיין הוא הצליח להוציא נסים ונפלאות בפלייאוף מנייט שבא פה להעביר את הזמן בחופשה, והוציא מאלן המושמץ עונה ופלייאוף לפנתיאון, והביא אותנו הכי קרוב לעלייה לפיינל פור.
בחצי העונה שאחרי זה לא שיחקנו טוב, אבל היו לו הסיבות הכי טובות לזה בעולם, ועדיין היינו במאזן סביר לחלוטין (טוב כמו של פרנקו עם סגל מלא לצורך העניין, ומרחק קטן מזה של אדלשטיין ב"עונת השיא" שלו).
אבל כולם זוכרים לו רק את הדברים הרעים, ולכל האחרים זוכרים איזו חצי עונה (מתוך 3) שנראינו טוב, או מתעפלים מהעמידה על הקוים. קשקושים.

לצערו של שרון (ולצער כולנו) אוהדי הפועל לא אוהבים מאמנים שהפועל עושה להם טובה כשממנה אותם. זה לא מספיק טוב לנו. במקום זה אנחנו צריכים מאמנים שעושים להפועל טובה כשהם באים, ומתנהגים בהתאם, כי הם יודעים שהחברים שלהם בתקשורת והמעמד יגנו עליהם ויסלחו להם על כל הטעויות בדרך לג'וב הבכיר הבא. אולי מתישהו נלמד את הלקח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: ובינתיים בשאר הליגה
הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 19:47 
אני ממש לא מחפש מאמן שיעשה טובה שהוא בא. אני דווקא בעד מאמן ״אנונימי״, בתנאי (וזה תנאי חשוב) שהוכיח את עצמו במקומות אחרים. אריאל בית הלחמי למשל. פרנקו מאוד הכעיס אותי עם התנאים שלו לפני שהפועל מינו את רמי הדר.
זה שפרנקו מנהל גרוע את החילופים - לא עושה את אברהמי מאמן טוב להפועל.
פרנקו חופר לעצמו בור גדול יותר מיום ליום עם ההישארות עם הסגל הזה, וההתעקשות על מנקו על חשבון בנקס.
לא נדע זאת, אבל בלי נייט, ירושלים מנגבת איתנו את הרצפה. הסדרה הזו לא דמתה בשום דבר למה שהיה באותה עונה.
ולא מעניין אותי ערוץ הספורט והלקקנות שלו. כל הפרשנויות בשקל שם לגבי שמור לי ואשמור לך - עוברות לידי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 19:52 
סמל אישי של המשתמש
רן, אתה עושה פה עוד טעות קלאסית. איפה אריאל בית הלחמי הוכיח את עצמו? קריירה שלמה שכולה בינוניות.
אז מה, נעשה את אותה טעות שעשו עם רמי הדר, ונשפוט מאמן רק לפי עונה טובה אחת-שתיים שנתן? אולי בכלל בגליל הוא לא בוחר שחקנים? אולי הוא סתם התחבר לסוכן מצוין שיודע להביא זרים, ולו עצמו אין מושג מהחיים שלו? אולי עדיף לשפוט אותו לא על סמך 2 עונות אחרונות, אלא על סמך 20 שנה של קריירה?

אין לי שום דבר נגד בית הלחמי, אני חושב שהוא בסדר, לא פחות טוב מאברהמי, וגם לא פחות טוב (כמכלול) מפרנקו, ואדלשטיין, ומרבית ה"גאונים". אבל בחיאת, אי אפשר כל פעם ליפול לכשלים המחשבתיים האלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 20:23 
אני חושב שאחת הטעויות הקשות היא להכתיר מאמנים כ"גאונים". יש כמה כאלה, יחידי סגולה סטייל אובראדוביץ', והם לא ישראלים. אפילו דייויד בלאט, שהוא מאמן אדיר במונחים אירופאים לדעתי לא צריך להיקרא "גאון". הקבוצות שלו רחוקות מלשחק כדורסל גאוני לדעתי.
ההגדרה של מאמנים ככאלה, היא בדיוק מה שמכניס מועדונים לפינה הזו שהפועל נמצאת בה. מאמנים הם בני אדם. וכמו בני אדם שעובדים במקצועות אחרים יש להם רצונות ואהבות וחזון וכן, גם אגו. לכולנו יש בעבודות שלנו את הדברים האלה. והתפקיד של הנהלה, לא רק בקבוצת כדורסל, הוא לווסת את הדברים האלה ולרתום את איש המקצוע בין אם הוא מוכר, מהנדס, איש מחשבים או מאמן לטובת הגוף בו הוא מועסק.
ופה הטענה המרכזית שלי. יכול להיות שבהפועל מאמינים באמת ובתמים שגישת "מעמד המאמן" וה"חופש המקצועי" הן הדרך הנכונה. אבל התוצאות מראות אחרת. לא רק בהפועל אלא בקבוצות אחרות. ולמסור קבוצה לידיו של מאמן או עסק לידיו של איש מקצוע זו גישה מוטעית מיסודה לדעתי. זה לא יכול לעבוד. ולא במקרה זה גם לא עובד עונה אחרי עונה.
וכן, אנשים צריכים שינהלו אותם. ולפעמים גם שיחליטו עבורם. זה קורה בכל חברה וזה צריך לקרות גם בקבוצת כדורסל. אני לא אומר שהיו צריכים לקבוע לפרנקו את הסגל. אבל דברים מסויימים - בהחלט. ושחקנים מסוימים - בהחלט. וכן, היו צריכים לכפות עליו החלפה של מקי והווארד. למה? כי לדעתי יש קונצנזוס שמהלכים כאלה היו מיטיבים עם המועדון מקצועית. כי הקבוצה הזו היא של ההנהלה ושל האוהדים.
לגבי מאמני עבר? לדעתי כולם, בלי יוצא מן הכלל, יכלו להצליח יותר פה עם גישה אחרת. ברור שלעתים אתה עושה את הדברים הנכונים ונכשל. כל מועדון נכשל. אבל הפועל נופלת בדיוק לאותן בורות עונה אחרי עונה. וזה בלתי נסבל.
אגב, גם רמי הדר התחיל את הקדנציה שלו בהפועל עם שני ניצחונות נהדרים. במשחק השני שלו דארל וויליאמס היה המצטיין. ואני משוכנע שאם במכבי חיפה הוא היה מתחיל ככה - הוא היה ממשיך לעונה טובה. למה? כי ההתנהלות מולו הייתה אחרת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 20:24 
אפרופו כל ההשוואות פה לכל העונות מאז שעלינו, אשדוד עשו 6 ניצחונות רצופים עם הניצחון במחזור האחרון - אנחנו עשינו משהו כזה מאז שעלינו? זכור לי איזה רצף עם אדלשטיין אבל בגדול אנחנו די קבוצה של 50% מאז שעלינו לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 20:36 
סמל אישי של המשתמש
RedMunks כתב:
אפרופו כל ההשוואות פה לכל העונות מאז שעלינו, אשדוד עשו 6 ניצחונות רצופים עם הניצחון במחזור האחרון - אנחנו עשינו משהו כזה מאז שעלינו? זכור לי איזה רצף עם אדלשטיין אבל בגדול אנחנו די קבוצה של 50% מאז שעלינו לא?

2013/14 היו לנו 7 נצחונות רצופים בכל המסגרות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 21:00 
הפועל כתב:
RedMunks כתב:

2013/14 היו לנו 7 נצחונות רצופים בכל המסגרות

ובאמת בעונה הזאת סיימנו עם 15 ניצחונות ו13 הפסדים
12/13 עם 13 ניצחונות ו14 הפסדים
14/15 עם 17 ניצחונות ו16 הפסדים
15/16 עם 15 ניצחונות ו18 הפסדים
ו16/17 עם 14 ניצחונות ו19 הפסדים
מעניין לבדוק כמה אנחנו אובר/אנדר-אצ'יברים בטבלה של גודל התקציב לעומת מיקום וכמות ניצחונות לאורך השנים, יש לי תחושה לא טובה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 21:01 
שרון אבהרמי לא הראה שום יכולות אימון מיוחדות אבל הוא נתן לשחקנים הכי טובים לשחק ובגלל זה הוא עדיף על כל מיני דני פרנקו ורמי הדר. זה נשמע קצת פשטני אבל בסופו של דבר זה המצב. שחקנים טובים משחקים יותר טוב, ואם פרנקו נותן לשחקנים לא טובים לשחק אז לא יעזור שהוא מבין כדורסל.

השאיפה זה שניקח מאמן שגם מבין כדורסל וגם נציב לו עובדות לגבי הסגל. אין פה איזה מאמן על ששווה לתת לו את כל החופש המקצועי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: ובינתיים בשאר הליגה
הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 21:03 
סמל אישי של המשתמש
ב-2014 סיימנו עם 13-15 כי היו לנו חמישה הפסדים בבית העליון. סיימנו שני סיבובים במאזן 14-8.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2018, 21:08 
על מה אתם מדברים?
ב 13/14 עם ארז עשינו 14-8 בליגה הסדירה, שבחלק לא קטן של ה משחקים שיחקנו בלי רביב ו/או מתן ו/או שירן, זה מאזן מדהים ביחס לתקציב ולרמה בליגה שהייתה באותה עונה עם 6 קבוצות ברמה מאוד גבוהה.

המאזן ירד כי שיחקנו בבית פנימי של 6 משחקים עם אלופת אירופה, ו2 קבוצות שעברו שלב ביורוקאפ באותה עונה והיו 2 קבוצות מצוינות עם פערי תקציב לא נורמליים.

ההחלטה לא להתחזק בזמן עם קאונסיל אכן פגעה בנו וביכולת שלנו להוסיף כח אש לישורת האחרונה של העונה, אבל עדיין זו הייתה עונה מצוינת של מקום 4 וחצי גמר גביע בתקציב נורא נמוך.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5490 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 183  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: מאנצס ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: