תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 14 דצמבר 2018, 09:56

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: איוב הגרסה החדשה...
הודעהפורסם: 13 פברואר 2016, 01:43 
http://debuzzer.com/greisas/65790/
ציטוט:
איש היה בארץ עוץ, איוב שמו. והיה האיש ההוא תם וישר וירא אלוהים וחובב את החולצה האדומה. ויזכה הוא ב-18 אליפויות ושבעה גביעים ואליפויות אירופה למכביר, וישמח בחלקו.

ויהי היום ויבואו בני האלוהים להתייצב אצל יהוה ויבוא גם השטן בתוכם. ויאמר יהוה אל השטן – השמת לבך אל עבדי איוב, תם וישר הוא וקונה מרצ'נדייז לרוב. וייאמר השטן – חוכמה גדולה באמת, אליפויות לו לרוב, והרי אוהד הצלחות הוא. ואולם שלח ידך בו ובכל אשר לו, ונראה האם אוהד אמיתי או לאו. ויאמר יהוה אל השטן – הנה, כל אשר לו בידך. רק בו אל תיגע. ויצא השטן מעם פני יהוה ויחכך ידיו בהנאה.

והנה, ראה איוב כי טוב וקבוצתו קרובה לזכות באליפות, וישלח השטן את בנו יחידו, קיקו מקאדה, והרי זה לא מוכר על פני האדמה כלל, וינעץ הוא גולים לרוב, ויחזור השמימה ויאמר לשטן, את מלאכתי עשיתי, ולא לבש עוד דמות אדם יותר. ויקם איוב ויקרע חולצתו האדומה ויאמר – יהוה נתן, פרגוסון לקח, יהי שם הדלגליש מבורך. ויקנה לו חולצה צהובה, הלא היא חולצת החוץ וימשיך לתמוך בקבוצתו.

ויבוא השטן ויביא מרעין בישין על איוב. ויבא את סטויארט דאונינג ואת אנדי קארול ואת רובי קין וגלן ג'ונסון ואפילו את צ'רלי אדם הביא, וימשיך איוב להאמין ויאמר – אם נגזר עליי לעודד את בטנו של אדם ולחבב את קרחתו, הרי דבר אלוהים היא. ויחליט השטן לשבור את נפשו של איוב, וייתן בידיו את לואיס סווארז, ויבקיע סווארז גולים על ימין ועל שמאל וישמח לבב אנוש, ויקרב את האליפות שוב לאנפילד ויכה השטן בבנו בכורו של אלוהים, וימשוך בחולצתו ויפול זה אפיים ארצה ותכבוש צ'לסי ותלקח האליפות מידיו של איוב ויבכה כי מר לו מאוד.

ויאמר איוב – יהוה נתן, מוריניו לקח, יהי שם הסווארז מבורך. ויבוא השטן וישלח את נכדו קילאני לעצבן את סווארז, וינשוך סווארז בצווארו של זה ותצא זעקה מרה ממלווד ויעבור סווארז לארץ כוש, הלא היא קטלוניה. וייאמר איוב – יהוה נתן, מסי לקח, יהי שם הסטארידג' מבורך.

וייקח השטן בובת וודו קטנה וינעץ בה סיכות לרוב וייפצע סטארידג' ואנחה גדולה עלתה השמיימה. עד מתי אלהוימה, עד מתי? ויזרוק את החולצה הצהובה לפח האשפה, כי מביאת מזל רע היא, ויקנה לו חולצה אדומה ויאמר – הרק לי אקנה כזו? ויקנה אחת גם לבנו בכורו וידפיס על גבה בגאון את שמו של המלאך הקטן, מרביע הילדות, הלא הוא רחמים מבית סטרלינג, ויקח השטן את המלאך וילבישהו מחלפות מגוחכות על ראשו וישלחהו ללבוש תכלת וייעצב איוב עד מאוד.

ויאמר אלוהים לאיוב – ראה את בני, את איוב, איש תם דרך וישר. לא חטא והמשיך להאמין עד אין קץ ואפילו מרצ'נדייז לרוב המשיך לקנות ונסע הוא לאנפילד מרחק קילומטרים רבים ויסבול רבות הוא, הלא תרחם עליו ותיתן לו מעט נחת?

וירחם השטן על איוב, ויילך לו לארץ הרחוקה, הלא היא גרמניא ויביא לו את קלופ, איש המשקפיים, ויעלוץ איוב עד מאוד ויתאכזר לבו של השטן ויאמר ליהוה, ראה איך שובר אני את רוחו של המסכן וינטוש הוא תורת אמו ויחזור לאהוד את הירוקים שלו בכפר סבא ובניכר באמריקא הרחוקה וינטוש הוא את האדום.

וייקח השטן את סטארידג' איש הריקודים ויחזירהו למגרשים ויפזז זה בין המגינים ויבקיע שערים ויאמר איוב לעצמו – אילו רק זה היה בריא, הרי נלכה רחוק, וינעץ השטן את סיכותיו בבובת הסטארידג' אשר לו, ויאסף לו סטארידג' אל בית החולים, ויאמר איוב – יהווה נתן, הרופא לקח, יהי שם הבנטקה מבורך.

ויתן השטן לבנטקה הזדמנויות לרוב. ויעמיד אותו מול השוער לאחדא על אחדא פעמים רבות וישלח השטן את העגול העגול הזה היישר אל גופו של השוער וייעצב לו איוב מאוד. ויעלה השטן את המחירים וייצאו האוהדים מהאיצטדיון במחאה, ותבקיע סנדרלנד שתיים שערים בדקות האחרונות ויאמר איוב לעצמו – והרי לא רצים אנחנו לאליפות ממילא, לפחות גביע יישאר לנו. ויחזיק השטן את תרגילו הגדול לגראנד פינלה ויוצא השטן את סיכותיו מבובת הוודו ויחזור הסטארידג' למגרשים וישובב את איוב בכדרורים לרוב ויבעט הבנטקה כדורים החוצה למכביר וימתין השטן עשרים ומאה דקות ועוד שמונה דקות תוספת זמן, וישלח את בנו הממזר מפלגשו הברזילאית ויעשה זה הגנה טובה לרוב אך לא ישכח להפיל שחקן על סף הרחבה, וינעץ איש הבועות מווסטהאם את הכדור לרשת בדקה האחרונה.

ותעלה שוועתו של איוב השמיימה. "עד מתי, אלוהיי, עד מתי?"

ויאמר אלוהים אל השטן – ובכן, נקודתך הובהרה והרי איוב לא מוותר על החולצה האדומה, אפילו אני לא יודע למה, והרי תוותר לו עכשיו ותתיר לו קצת נחת.

וייאמר השטן "הצחקתני, אלוהיי, הצחקתני. בקושי התחלתי"

_________________
"ראיתי שגם הוא בטירוף ושהוא מנסה לחגוג איתי, הוא קפץ עליי אז כמובן שהרמתי אותו וחגגתי איתו, הוא ילד צעיר שבטח חולם להיות שחקן כדורגל בהפועל ורציתי להראות לו שאנחנו השחקנים והקהל כולנו אותו דבר, כולנו הפועל" ניקוליץ' על חגיגת השער עם מביא הכדורים


חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]


מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: JustZiv, KID A ו 2 אורחים


אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 צוות phpBB הישראלי
Design by fragilix © 2008 based on subsilver2.