תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 23 אוקטובר 2017, 02:52

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2927 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 98  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 11:27 
המדינה השלישית הזה זו המצאה.
אם היה כזה חוק, זה היה מפיל רק על מדינות עניות טיפול במבקשי מקלט, אני לא רואה מדינה שגובלת באוסטריה שולחת פליטים לשכנותיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: די נחמד מה שקורה לאירופאים
הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 11:42 
סמל אישי של המשתמש
JR12 כתב:
טכנובוי מאדם כמוך ששונא את עמו ומולדתו בצורה כזאת חסרת תקדים אני לא מצפה לשום מחשבה הגיונית..רק שאלה קטנה לי אליך.כמובן שאתה לא מחוייב לענות.
כשהפליטים מגיעים לישראל,הם עוברים בדרך במדינה חביבה בשם מצרים..מדינה משופעת באוצרות טבע,אין סוף שטחים ואפילו אין כאן שום בעיה דמוגרפית-הם הרי מוסלמים.למה שהמצרים לא יקלטו אותם?למה שקטאר,או ערב הסעודית,או בחריין או שאר המדינות המשופעות בכסף לא יקלטו את האנשים האומללים הללו?אפשר להתחיל מזה שלא יחוררו אותם(את הנשים אונסים)או יעסיקו אותם בתנאי עבדות.
באיזו קלות מדינות ערב מקבלות אצלכם פטור מכל הדרישות שאתם דורשים ממדינות המערב..אולי אתה הגזען בעצם??

אולי באמת אני הגזען, ואולי הגזען זה מי שלא רואה הבדל בין בני אדם כל עוד הוא חושב שכולם מוסלמים.
יכול להיות גם שאני טיפש ולא מסוגל למחשבה הגיונית, אבל יכול להיות גם שהטיפש פה זה מי ששולח אנשים (למשל, אריתראים וסודנים, כמו אלה שמגיעים לישראל), שבורחים מהמוסלמים הקיצונים במדינתם, למדינות מוסלמיות שכלל לא חתומות על אמנת הפליטים (בניגוד לגרמניה וישראל, שאף יזמה את האמנה הזאת בתפקידה כאור לגויים) ומעולם לא התיימרו להציע הגנה לנרדפים.

עריכה: עניתי רק ברמז לשאלה שלך לגבי ההבדל בדרישות שאני דורש מארצות ערב ומהמערב: לתשומת ליבך, יש דבר שנקרא "אמנת הפליטים" (אגב, ישראל יזמה אותה, זה סיפור מעניין, אולי כדאי לך לבודק אותו), ועליה חתומות הרבה מאוד מדינות מצד שני יש מדינות שלא חתמו עליה, כלומר מראש הצהירו שהפליטים על הזין ושעזרה לנרדפים לא מעניינת. בין המדינות שהכריזו שכל העסק על הזין שלהן נמצאות קטאר, ערב הסעודית ובחריין. על כן אין לי שום ציפיות מהן. מראש הן הודיעו שהן חרא, ואני לא מתפלא שהן מתנהגות כמו חרא. אני כן מתפלא על מי שהצהיר שהוא לא חרא ושהוא יעזור לפליטים וכו' וכו', ובסוף מתנער מההצהרות האלה (על מי שיזם את כל נושא האמנה ובכל זאת מתעלם מקיומה באמת שכבר אין מילים).

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 11:59 
לגבי מה שקורה בישראל קשה להאשים את תושבי שכונות דרום תל אביב/אשדוד/אשקלון ושאר המקומות שבהם הפליטים מרוכזים שחלקם מפחדים מהפליטים או שונאים אותם. אי אפשר להתעלם מזה שיצרו מצב שבו העניים ביותר ייפגעו מההגעה של הפליטים לפה, בזמן שהשמאלנים הגדולים יושבים (כרגיל) במקומות שבהם הם לא צריכים לחיות עם פליטים ומטיפים לתושבי השכונות מוסר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 12:03 
יש לא מעט "שמאלנים גדולים" שחיים בדרום תל אביב ומותקפים פיזית אם הם מסייעים למבקשי המקלט. ובכל מקרה אני לא חושב שיש בן אדם אחד שבא בטענות לתושבי השכונות האומללים, ולא לממשלה.
אבל זה קצת מנפץ לך את נישת האני השמאלני האמיתי אז אתה יכול להמשיך להתעלם מזה באלגנטיות. לא שחסרים זבל שמאלבן של פעם בארץ, אבל יש לא מעט שהם לא כמוהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 12:06 
סמל אישי של המשתמש
100%anti beitar כתב:
לגבי מה שקורה בישראל קשה להאשים את תושבי שכונות דרום תל אביב/אשדוד/אשקלון ושאר המקומות שבהם הפליטים מרוכזים שחלקם מפחדים מהפליטים או שונאים אותם. אי אפשר להתעלם מזה שיצרו מצב שבו העניים ביותר ייפגעו מההגעה של הפליטים לפה, בזמן שהשמאלנים הגדולים יושבים (כרגיל) במקומות שבהם הם לא צריכים לחיות עם פליטים ומטיפים לתושבי השכונות מוסר.

בגלל זה בדיוק אף אחד לא מאשים את תושבי השכונות ולא בא אליהם בטענות.
אני חושב שכולם מבינים שזה ממש לא מגניב אם תוך כמה שנים הממשלה מצניחה בגינה של השכונה שלך עשרות אלפי אנשים חסרי רכוש וזכויות. כל אחד מאיתנו היה מתעצבן על זה (אפשר רק לקוות שחלקנו היינו מתעצבנים יותר על הממשלה מאשר על חסרי הכול שהיא הצניחה על הראש שלנו).

וכמובן שהתפיסה שלך כאילו הסמולנים הם עשירים שגרים בצפון הישן וברמת אביב היא בעצמה סטריאוטיפ שחוק, ולאו דווקא שיקוף של המציאות (סתם כדי לסבר את האוזן, אני גרתי בדרום תל אביב ולא בצפון השקט, חבריי הסמולנים גרים גם הם בדרום ת"א, משפירא ועד יפו).
יש לי חבר אחד ויחיד שיצא צדיק ואירח פליט שהשתחרר מחולות במשך שבוע עד שהבחור התארגן על עצמו, למרות שלחבר הזה אין שקל על התחת. הוא לא גר בצפון תל אביב, הוא גר בדירת חדר שכורה בשכונה גרועה בבת ים.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 12:11 
19 כתב:
יש לא מעט "שמאלנים גדולים" שחיים בדרום תל אביב ומותקפים פיזית אם הם מסייעים למבקשי המקלט. ובכל מקרה אני לא חושב שיש בן אדם אחד שבא בטענות לתושבי השכונות האומללים, ולא לממשלה.
אבל זה קצת מנפץ לך את נישת האני השמאלני האמיתי אז אתה יכול להמשיך להתעלם מזה באלגנטיות. לא שחסרים זבל שמאלבן של פעם בארץ, אבל יש לא מעט שהם לא כמוהם.

ברור שיש... זה היה מופנה לטענה שיש שנאת פליטים בישראל. אני לא יודע מה המצב באירופה אבל מניח שגם שם הפליטים חיים בשכונות עוני. למה כל תגובה בפורום הזה צריכה לגרור ירידה לפסים אישיים בחייאת? התכוונתי בעיקר לארגוני זכויות האדם שעוסקים בפליטים (שעבדתי באחד מהם) שתושבי השכונות לא מעניינים אותם בשיט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 12:11 
100%anti beitar כתב:
19 כתב:

ברור שיש... זה היה מופנה לטענה שיש שנאת פליטים בישראל. אני לא יודע מה המצב באירופה אבל מניח שגם שם הפליטים חיים בשכונות עוני. למה כל תגובה בפורום הזה צריכה לגרור ירידה לפסים אישיים בחייאת? התכוונתי בעיקר לארגוני זכויות האדם שעוסקים בפליטים (שעבדתי באחד מהם) שתושבי השכונות לא מעניינים אותם בשיט.

אתה צודק. אני מחכה לכלב שלי שנמצא בניתוח אז אני עצבני. אני מתנצל וסליחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 12:13 
שוב טקנובוי, פחות התכוונתי לאנשים פרטיים (ואני לא גר בדרום תל אביב ולא באזור שיש בו הרבה פליטים אז אין לי שום זכות לרדת על אף אחד בקטע הזה) אלא לארגוני זכויות אדם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 12:14 
19 כתב:
100%anti beitar כתב:
19 כתב:

סבבה, שיהיה בריא=)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 12:17 
סמל אישי של המשתמש
19 כתב:
100%anti beitar כתב:
19 כתב:

שיעבור בשלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 12:29 
בעצם מה שאני מנסה להגיד זה שהמציאות מורכבת ויש סיבה לפחד והשנאה כלפי פליטים מצד אחד רק שכמו תמיד הם מופנים לכיוון הלא נכון (הפליטים עצמם) במקום לממשלה ולמדיניות שלה. ובצד השני גם יש התעסקות מוגזמת בגזענות של אנשים ברחוב במקום לדרוש מהממשלה פתרונות שטובים לכל הצדדים.

נערך לאחרונה על ידי 100%anti beitar בתאריך 03 ספטמבר 2015, 12:30, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 12:54 
סמל אישי של המשתמש
KingAlpaca כתב:
19 כתב:
100%anti beitar כתב:
19 כתב:

שיעבור בשלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 12:58 
סמל אישי של המשתמש
100%anti beitar כתב:
שוב טקנובוי, פחות התכוונתי לאנשים פרטיים (ואני לא גר בדרום תל אביב ולא באזור שיש בו הרבה פליטים אז אין לי שום זכות לרדת על אף אחד בקטע הזה) אלא לארגוני זכויות אדם.

אז לא הבנתי את הטענה. (ויש לי גם תחושה שבסופו של דבר ההשקפה שלנו בנושא דומה)
בשביל ההבהרה: כשאמרת שהשמאלנים לא נמצאים בדרום ת"א, למה התכוונת? שהארגונים שפועלים למען מבקשי המקלט לא נמצאים בדרום ת"א? ודאי שהם נמצאים שם.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 13:04 
teknoboy כתב:
100%anti beitar כתב:

אז לא הבנתי את הטענה. (ויש לי גם תחושה שבסופו של דבר ההשקפה שלנו בנושא דומה)
בשביל ההבהרה: כשאמרת שהשמאלנים לא נמצאים בדרום ת"א, למה התכוונת? שהארגונים שפועלים למען מבקשי המקלט לא נמצאים בדרום ת"א? ודאי שהם נמצאים שם.

אני פשוט מתנסח ממש גרוע=) אנסה להבהיר כשאהיה ליד מחשב. וכן אני עבדתי בארגון שהמשרדים שלו בדרום ת"א

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 14:33 
סמל אישי של המשתמש
אני מת על לקיחת הבעלות הזאת על הלקח של השואה, כאילו כל מה שצריך ללמוד מהשואה זה איך להיות מוסריים כלפי בני עם אחר. אחר כך, כשחלק מהיהודים(ובראשם ביבי), טוענים שהלקח מהשואה הוא מדינה יהודית עם צבא שתמנע מדבר כזה לקרות שוב, הם מלעיגים אותו בצורה קיצונית. והרי גלוי וידוע שהלקח האמיתי מהשואה הוא שאסור להתרחק מדרכי ה' ומהתורה, ובמיוחד אסור להתבולל(תופעה נפוצה לפני השואה). לכן לתת מעמד קבע לקבוצה גדולה של גויים, דבר שמגדיל את הסיכויים להתבוללות, זה משהו שהוא דווקא הפוך מהלקח שהיינו צריכים ללמוד מהשואה.

"לא יעלה בדעתך לומר כי יראת ה' היא מעלה באדם ומי שאין בו יראת ה' הוא גם כן אדם, אלא שחסר לו מעלה... על זה בא הכתוב להשמיענו שאינו כן, כי מי שאין בו יראת שמים אינו אדם כלל, רק בעל חיים." הגאון ר׳ אלחנן וסרמן הי"ד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 14:38 
צודק לגמרי. עוד ידוע בהחלט שהסיכויים להתבוללות גבוהים הרבה יותר עם כל מיני ספורטאים חתיכים וזרים שמגיעים לשחק כאן כדורגל/כדורסל/כדוריד מאשר עם אנשים שגרים 15 איש בדירה. אז אכלת אותה בכל מקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 14:49 
סמל אישי של המשתמש
כמה כאלה יש, 1000? יש לנו 60 אלף פליטים שגודשים את הארץ.

"לא יעלה בדעתך לומר כי יראת ה' היא מעלה באדם ומי שאין בו יראת ה' הוא גם כן אדם, אלא שחסר לו מעלה... על זה בא הכתוב להשמיענו שאינו כן, כי מי שאין בו יראת שמים אינו אדם כלל, רק בעל חיים." הגאון ר׳ אלחנן וסרמן הי"ד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 14:55 
סמל אישי של המשתמש
הלקח שאני למדתי מהשואה הוא לא לסמוך על אנשים עם שפם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 15:01 
סמל אישי של המשתמש
תלוי איזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 15:06 
43,000 והם לא "גודשים" מדינה של 8 מיליון איש. 43,000 זה הגודל של עפולה ואלעד, האם היית אומר שהעפולאים גודשים את הארץ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: די נחמד מה שקורה באירופה.
הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 15:07 
סמל אישי של המשתמש
20 כתב:

לגבי מקורות: 34% מסוריה, 12% מאריתריאה, 12% מאפגניסטן, 5% מסומליה, 3% מעירק.
Significant other numbers of people arriving in Italy were from West African countries such Gambia and Nigeria, which generally produce more economic migrants than refugees,

מוזר שאחרי כל ההפגנות באירופה בקיץ שעבר נגד "האסון ההומניטרי" ו"רצח העם" ברצועת עזה, אין פליטים שמגיעים לאירופה מעזה.
משום מה, הפליטים מגיעים דווקא ממדינות רגועות ושלוות כמו סוריה, אריתריאה או אפגניסטן, שאף אירופאי נאור לא טרח להפגין בעניינן אף פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 15:11 
סמל אישי של המשתמש
19 כתב:
43,000 והם לא "גודשים" מדינה של 8 מיליון איש. 43,000 זה הגודל של עפולה ואלעד, האם היית אומר שהעפולאים גודשים את הארץ?

הם גודשים בעיקר כי הם מתרכזים ב2-3 מקומות בארץ(שזה עדיף, ככה הם לא נטמעים בחברה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 15:12 
העפולאים מתרכזים במקום אחד. אבל אני מסכים שגם הם לא כדאי שייטמעו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 15:19 
סמל אישי של המשתמש
ראינו מה קרה שאחד מהם ברח....
ארז אדלשטיין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 15:22 
סמל אישי של המשתמש
תמונה

נערך לאחרונה על ידי dr.avi בתאריך 03 ספטמבר 2015, 15:26, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: די נחמד מה שקורה לאירופאים
הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 15:23 
סמל אישי של המשתמש
דוד סוויסה לב לב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 15:27 
סמל אישי של המשתמש
[img]'סקורצקי[/img]
teknoboy כתב:
JR12 כתב:
טכנובוי מאדם כמוך ששונא את עמו ומולדתו בצורה כזאת חסרת תקדים אני לא מצפה לשום מחשבה הגיונית..רק שאלה קטנה לי אליך.כמובן שאתה לא מחוייב לענות.
כשהפליטים מגיעים לישראל,הם עוברים בדרך במדינה חביבה בשם מצרים..מדינה משופעת באוצרות טבע,אין סוף שטחים ואפילו אין כאן שום בעיה דמוגרפית-הם הרי מוסלמים.למה שהמצרים לא יקלטו אותם?למה שקטאר,או ערב הסעודית,או בחריין או שאר המדינות המשופעות בכסף לא יקלטו את האנשים האומללים הללו?אפשר להתחיל מזה שלא יחוררו אותם(את הנשים אונסים)או יעסיקו אותם בתנאי עבדות.
באיזו קלות מדינות ערב מקבלות אצלכם פטור מכל הדרישות שאתם דורשים ממדינות המערב..אולי אתה הגזען בעצם??

אולי באמת אני הגזען, ואולי הגזען זה מי שלא רואה הבדל בין בני אדם כל עוד הוא חושב שכולם מוסלמים.
יכול להיות גם שאני טיפש ולא מסוגל למחשבה הגיונית, אבל יכול להיות גם שהטיפש פה זה מי ששולח אנשים (למשל, אריתראים וסודנים, כמו אלה שמגיעים לישראל), שבורחים מהמוסלמים הקיצונים במדינתם, למדינות מוסלמיות שכלל לא חתומות על אמנת הפליטים (בניגוד לגרמניה וישראל, שאף יזמה את האמנה הזאת בתפקידה כאור לגויים) ומעולם לא התיימרו להציע הגנה לנרדפים.

עריכה: עניתי רק ברמז לשאלה שלך לגבי ההבדל בדרישות שאני דורש מארצות ערב ומהמערב: לתשומת ליבך, יש דבר שנקרא "אמנת הפליטים" (אגב, ישראל יזמה אותה, זה סיפור מעניין, אולי כדאי לך לבודק אותו), ועליה חתומות הרבה מאוד מדינות מצד שני יש מדינות שלא חתמו עליה, כלומר מראש הצהירו שהפליטים על הזין ושעזרה לנרדפים לא מעניינת. בין המדינות שהכריזו שכל העסק על הזין שלהן נמצאות קטאר, ערב הסעודית ובחריין. על כן אין לי שום ציפיות מהן. מראש הן הודיעו שהן חרא, ואני לא מתפלא שהן מתנהגות כמו חרא. אני כן מתפלא על מי שהצהיר שהוא לא חרא ושהוא יעזור לפליטים וכו' וכו', ובסוף מתנער מההצהרות האלה (על מי שיזם את כל נושא האמנה ובכל זאת מתעלם מקיומה באמת שכבר אין מילים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 15:59 
סמל אישי של המשתמש
dr.avi כתב:
תמונה

זה מפי אלף יותר אלי אוחנה?

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
לא משנה מה אתם עושים, תדאגו שזה לא כולל חברות בעמותת האדומים.
לעומת זאת רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 16:44 
סמל אישי של המשתמש
yos כתב:
20 כתב:

Significant other numbers of people arriving in Italy were from West African countries such Gambia and Nigeria, which generally produce more economic migrants than refugees,

מוזר שאחרי כל ההפגנות באירופה בקיץ שעבר נגד "האסון ההומניטרי" ו"רצח העם" ברצועת עזה, אין פליטים שמגיעים לאירופה מעזה.
משום מה, הפליטים מגיעים דווקא ממדינות רגועות ושלוות כמו סוריה, אריתריאה או אפגניסטן, שאף אירופאי נאור לא טרח להפגין בעניינן אף פעם.

ציני? כי על יציאה של תושב רצועת עזה את הגדה תלויה באישור הצבא וגורמי הביטחון, ומתקבלת רק בהינתן סיבה (מאוד) טובה.
ביחס למספר היוצאים והנכנסים לעזה מדי יום, מספר הפליטים העזתיים באירופה ובישראל (שב"חים, במקרה הזה) הוא בהחלט גבוה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2015, 20:10 
סמל אישי של המשתמש
רואה שחורות כתב:
yos כתב:
20 כתב:

ציני? כי על יציאה של תושב רצועת עזה את הגדה תלויה באישור הצבא וגורמי הביטחון, ומתקבלת רק בהינתן סיבה (מאוד) טובה.
ביחס למספר היוצאים והנכנסים לעזה מדי יום, מספר הפליטים העזתיים באירופה ובישראל (שב"חים, במקרה הזה) הוא בהחלט גבוה.

לא ציני, רציני.
זה לא שעזה פורחת, משגשגת וכולם שם משכשכים בבריכות שחייה ולוגמים מרטיני.
אבל בעזה אין, ולא היה, משבר הומניטרי, אין רעב, ואין אלפי קורבנות חפים מפשע, כמו בסוריה. אם זה היה המצב, המוני עזה כבר היו מוצאים דרכים להימלט משם.
ההפגנות באירופה בעד עזה היו שיא הצביעות, כאשר בסוריה התרחש רצח עם של ממש, ומלחמת אזרחים שגבתה מאות אלפי קורבנות, ויצרה מיליון וחצי פליטים.
למרבה האירוניה, עכשיו קורבנות המלחמה שלא עניינה אף אחד מגיעים לשערי אירופה, בעוד 'קורבנות עזה' יוצאים לעבודה בישראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2927 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 98  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: