תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 13 דצמבר 2017, 18:50

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2928 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: די נחמד מה שקורה לאירופאים
הודעהפורסם: 19 יוני 2017, 17:38 
סמל אישי של המשתמש
אבל חוסיין :CRY2:
http://www.politifact.com/personalities/donald-trump/
http://www.politifact.com/personalities/barack-obama/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יוני 2017, 17:46 
למה תמיד כשמציגים לכם עובדות וסטטיסטיקה התשובה זה תמיד "כן כן כל הגרפים שלך והעובדות והנתונים זה נחמד והכל אבל מה שחשוב זה איך שהם מרגישיםםםםםםםםםםם"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יוני 2017, 17:51 
סמל אישי של המשתמש
עדיף 20 שקרים קטנים של טראמפ על תכנית בריאות כושלת או גשרים מתפרקים מאשר שקר אחד ענק של אובמה שבעקיפין יוצר טרור.

http://www.politico.com/story/2017/04/2 ... ase-236966

"לא יעלה בדעתך לומר כי יראת ה' היא מעלה באדם ומי שאין בו יראת ה' הוא גם כן אדם, אלא שחסר לו מעלה... על זה בא הכתוב להשמיענו שאינו כן, כי מי שאין בו יראת שמים אינו אדם כלל, רק בעל חיים." הגאון ר׳ אלחנן וסרמן הי"ד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יוני 2017, 18:00 
סמל אישי של המשתמש
הגלמוד מלוד כתב:
למה תמיד כשמציגים לכם עובדות וסטטיסטיקה התשובה זה תמיד "כן כן כל הגרפים שלך והעובדות והנתונים זה נחמד והכל אבל מה שחשוב זה איך שהם מרגישיםםםםםםםםםםם"

אני לא מאמין לתקשורת המיינסטרים כשזה מגיע לטראמפ. כמו שאני לא מאמין לפוקס או ברייטברט כשזה מגיע לאובמה או הילארי.

"לא יעלה בדעתך לומר כי יראת ה' היא מעלה באדם ומי שאין בו יראת ה' הוא גם כן אדם, אלא שחסר לו מעלה... על זה בא הכתוב להשמיענו שאינו כן, כי מי שאין בו יראת שמים אינו אדם כלל, רק בעל חיים." הגאון ר׳ אלחנן וסרמן הי"ד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יוני 2017, 18:04 
מעניין שבניסיון הפיגוע בפריז לפני כמה ימים, רכב נכנס ברכב משטרתי
הנהג נורה ונהרג...
האצבע קלה על ההדק, למה ישר להרוג?!

נערך לאחרונה על ידי לירון האדום בתאריך 21 יוני 2017, 07:22, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יוני 2017, 18:05 
סמל אישי של המשתמש
Officer Barbrady כתב:
עדיף 20 שקרים קטנים של טראמפ על תכנית בריאות כושלת או גשרים מתפרקים מאשר שקר אחד ענק של אובמה שבעקיפין יוצר טרור.

http://www.politico.com/story/2017/04/2 ... ase-236966

בתור אזרח אמריקאי שמתגורר בארצות הברית, לא מסכים.

מעבר לעובדה שדעתך האישית על הסכם הגרעין אינה מעידה בהכרח על הסכם הגרעין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יוני 2017, 18:23 
סמל אישי של המשתמש
דעתי האישית לא משנה הפעם כי אובמה שיקר לגבי האישומים והסכנות של כל אותם אסירים\מבוקשים וטען שהם קשורים לסנקציות כשבעצם הם קשורים לביטחון לאומי. הוא שיחרר פצצות מתקתקות שהוגדרו כך ע"פ משרד המשפטים שלו (לא של סשנס) כדי לרצות את האיראנים. והוא שיקר על כך לכולם. אז אני חושב שכל אדם בר דעת יגיד שלשקר על גשרים מתמוטטים זה פחות גרוע מלשחרר טרוריסטים ולשקר על כך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יוני 2017, 18:24 
סמל אישי של המשתמש
Officer Barbrady כתב:
דעתי האישית לא משנה הפעם כי אובמה שיקר לגבי האישומים והסכנות של כל אותם אסירים\מבוקשים וטען שהם קשורים לסנקציות כשבעצם הם קשורים לביטחון לאומי. הוא שיחרר פצצות מתקתקות שהוגדרו כך ע"פ משרד המשפטים שלו (לא של סשנס) כדי לרצות את האיראנים. והוא שיקר על כך לכולם. אז אני חושב שכל אדם בר דעת יגיד שלשקר על גשרים מתמוטטים זה פחות גרוע מלשחרר טרוריסטים ולשקר על כך.

אז אני לא בר דעת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יוני 2017, 18:31 
Officer Barbrady כתב:
הגלמוד מלוד כתב:

אני לא מאמין לתקשורת המיינסטרים כשזה מגיע לטראמפ. כמו שאני לא מאמין לפוקס או ברייטברט כשזה מגיע לאובמה או הילארי.

"אני לא מאמין למדענים בנושא התחממות הגלובלית כמו שאני לא מאמין להומלס בקצה הרחוב בנושא הגרעין האטומי"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יוני 2017, 19:03 
סמל אישי של המשתמש
pokara כתב:
מעניין גם שפעולות נוסח "תג מחיר" דהיינו פגיעה במרכזי קליטה ומהגרים לא מוגדרים כמעשי טרור באירופה.

אתה יכול להירגע, ראיתי שהאירוע של אתמול בלונדון (מישהו נכנס עם רכב מסחרי בקהל של מוסלמים ליד מסגד) מוגדר על ידי הרשויות כפיגוע טרור, החשוד עצור על עבירות על החוק למניעת טרור.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יוני 2017, 20:25 
סמל אישי של המשתמש
הגלמוד מלוד כתב:

לא שזה משנה אבל הגיוני שפוקארה לא ימצא פה לא מעט מהפיגועים שהיו בשנה האחרונה כי הבאת סטטיסטיקה מהשנה שעברה.
לפי המספרים שהבאת אין ספק שהשנה ובימים האחרונים של השנה שעברה כמות פעולות הטרור האסלאמיות היא בעלייה לעומת השנה שעברה, סביר להניח שעדיין לא יהיה מספר חריג לעומת התקפות טרור שאינן אסלאמיות או לעומת "הטרור בדרכים".

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
לא משנה מה אתם עושים, תדאגו שזה לא כולל חברות בעמותת האדומים.
לעומת זאת רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יוני 2017, 20:44 
סמל אישי של המשתמש
הגלמוד מלוד כתב:
Officer Barbrady כתב:
הגלמוד מלוד כתב:

"אני לא מאמין למדענים בנושא התחממות הגלובלית כמו שאני לא מאמין להומלס בקצה הרחוב בנושא הגרעין האטומי"

אני חושש שזאת לא השוואה נכונה. אני מבין שהליברלים לא מקבלים את הטענה שהמיינסטרים מדיה מוטית בצורה קיצונית (אגב, לא תמיד זה לשמאל או לימין. זה כמעט תמיד קרב שכלי תקשורת בוחר והוא דבק בו עד הסוף המר. אנתוני ווינר הוא דמוקרט שאכל כל כך הרבה חרא מהתקשורת וג'ון מקיין הוא רפובליקן שכרגע אהוב עליה). מה זה אומר? זה לא אומר שהיא כל הזמן משקרת (מביימת סיפורים כמו קרונלדר מאולפן שישי או הכתבת מCNN שביימה הפגנה של מוסלמים נגד טרור), אבל זה אומר שהיא מסלפת את העובדות. במקרה שאתה הבאת של טרור באירופה, זה הכי קל. מה מוגדר טרור? שריפה של מקלטי מהגרים נקראת טרור? מוסלמים שמטרידים מינית נוצריות נקרא טרור? ואם יוכח שהם לא הטרידו מוסלמיות שעברו לצידם? אז זה פשע שינאה? זה כל כך קל לשחק עם נתונים וסיפורים ולהציג את זה לפי האג'נדה (שקיימת בכל כלי תקשורת). מה זה שקרים של טראמפ? כמה מההצהרות שלו מודדים? כמה מההצהרות של אובמה מודדים? מה אופי ההצהרות? האם מי שמודד יכול להשמיט הצהרות שקריות קטנות של אובמה ולהכניס הצהרות כאלה טראמפ? זה באמת לא אמין. מה שאמין זה לא הסטטיסטיקות שאפשר להטות אלא המהות. האם טראמפ שיקר כשאמר שאסד השתמש בנשק כימי? אם כן, זה משתווה לשקר של אובמה על המשוחררים בהסכם הגרעין. הדובר של טראמפ כינה את מחנות ההשמדה כמרכזי שואה- את זה אפשר להעמיד באותה רמה של האמירה של ג'וש ארנסט על הפיגוע בהיפר כשר. במה טראמפ שיקר כשהוא הדגיש את האמירה של חאן? אלה אמצעי התקשורת (וחאן שלא משנה את השיח בשני המקרים) שקבעו מה הלך הרוח של חאן אחרי הפיגועים. אחרי הפיגוע בגשר לונדון הוא בחר להוריד את הלהבות ואחרי הפיגוע היום הוא בחר להעלות אותן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יוני 2017, 20:48 
Officer Barbrady כתב:
הגלמוד מלוד כתב:
Officer Barbrady כתב:
הגלמוד מלוד כתב:

אני חושש שזאת לא השוואה נכונה. אני מבין שהליברלים לא מקבלים את ההנחה שהמיינסטרים מדיה מוטית בצורה קיצונית (אגב, לא תמיד זה לשמאל או לימין. זה כמעט תמיד קרב שכלי תקשורת בוחר והוא דבק בו עד הסוף המר. אנתוני ווינר הוא דמוקרט שאכל כל כך הרבה חרא מהתקשורת וג'ון מקיין הוא רפובליקן שכרגע אהוב עליה). מה זה אומר? זה לא אומר שהיא כל הזמן משקרת (מביימת סיפורים כמו קרונלדר מאולפן שישי או הכתבת מCNN שביימה הפגנה של מוסלמים נגד טרור), אבל זה אומר שהיא מסלפת את העובדות. במקרה שאתה הבאת של טרור באירופה, זה הכי קל. מה מוגדר טרור? שריפה של מקלטי מהגרים נקראת טרור? מוסלמים שמטרידים מינית נוצריות נקרא טרור? ואם יוכח שהם לא הטרידו מוסלמיות שעברו לצידם? אז זה פשע שינאה? זה כל כך קל לשחק עם נתונים וסיפורים ולהציג את זה לפי האג'נדה (שקיימת בכל כלי תקשורת). מה זה שקרים של טראמפ? כמה מההצהרות שלו מודדים? כמה מההצהרות של אובמה מודדים? מה אופי ההצהרות? האם מי שמודד יכול להשמיט הצהרות שקריות קטנות של אובמה ולהכניס הצהרות כאלה טראמפ? זה באמת לא אמין. מה שאמין זה לא הסטטיסטיקות שאפשר להטות אלא המהות. האם טראמפ שיקר כשאמר שאסד השתמש בנשק כימי? אם כן, זה משתווה לשקר של אובמה על המשוחררים בהסכם הגרעין. הדובר של טראמפ כינה את מחנות ההשמדה כמרכזי שואה- את זה אפשר להעמיד באותה רמה של האמירה של ג'וש ארנסט על הפיגוע בהיפר כשר. במה טראמפ שיקר כשהוא הדגיש את האמירה של חאן? אלה אמצעי התקשורת (וחאן שלא משנה את השיח בשני המקרים) שקבעו מה הלך הרוח של חאן אחרי הפיגועים. אחרי הפיגוע בגשר לונדון הוא בחר להוריד את הלהבות ואחרי הפיגוע היום הוא בחר להעלות אותן.

אבל אתה קולט שזה סתם תירוץ שנתת לעצמך כדי לא להקשיב לאף משפט שאף רשת חדשות אומרת כי זה לא נוח לך? אין יותר אד-הומינם מזה בן אדם, גם אין יותר צ'רי פיקינג מזה. לבחור שטויות שאובמה אומר ולהתעלם מהעובדות שאומרות שטראמפ משקר יותר ובמימדים יותר חשובים כי "התקשורת פרסמה את הנתונים האלה".

ואיתי, מהמידע שנתתי לא החבאתי את העובדה שמדובר בדו"ח שיצא לאחרונה עבור שנת 2016. גם לא ניסיתי לצייר נרטיב כאילו מקרי הטרור באירופה בכלל והטרור האיסלאמי בפרט לא נמצאים בעלייה.

רק רציתי להעמיד פרספקטיבה לגבי כמה פעולות טרור קוראות באירופה בשנה וכמה מהם הם טרור איסלאמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יוני 2017, 20:58 
סמל אישי של המשתמש
אולי זה יפתיע אותך, אבל אני צופה ומתעדכן הרבה יותר בCNN, NYT, WP, MSNBC מאשר פוקס או כלי תקשורת ימנים אחרים. הם הרבה יותר מקצועיים (גם אם מוטים). אני לא אומר שהמיינסטרים משקרת, אבל אני כן מפעיל ביקורת נגד הסיפורים שהם מביאים על טראמפ, אני מפקפק בחשיבות ובחומרה שלהם ושופט בעצמי. האם הניסיון של טראמפ לשבש חקירה הוא חמור כמו שכולם (חוץ מפוקס) מציגים את זה? כן. האם "ההדלפה" של חומר מסווג לרוסים חמורה או אפילו מוטעית? לא. אז האם איום הטרור מצד מוסלמים באירופה הוא גדול כמו שאנחנו עושים ממנו? לפי הנתונים שהבאת, לא. לפי האזרחים, הממשלות האירופאיות (ובינהן גם הכי ליברליות), גופי המודיעין והתקציבים המוזרמים ללחימה בטרור- כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 יוני 2017, 22:16 
סמל אישי של המשתמש
ואתם ממשיכים וממשיכים וממשיכים לענות להם...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 יוני 2017, 08:08 
ItaiH6 כתב:
הגלמוד מלוד כתב:

לא שזה משנה אבל הגיוני שפוקארה לא ימצא פה לא מעט מהפיגועים שהיו בשנה האחרונה כי הבאת סטטיסטיקה מהשנה שעברה.
לפי המספרים שהבאת אין ספק שהשנה ובימים האחרונים של השנה שעברה כמות פעולות הטרור האסלאמיות היא בעלייה לעומת השנה שעברה, סביר להניח שעדיין לא יהיה מספר חריג לעומת התקפות טרור שאינן אסלאמיות או לעומת "הטרור בדרכים".

זאת בדיוק הנקודה איתי, הטבלאות מדברות על 2016.
לפי הנתונים המוצגים בגרמניה היו 4 אירועי טרור גיהדיסטי בלבד.

ומה היה במציאות? מבדיקה קצרה ברשת מצאתי את האירועים הבאים :

1. 27/2/16 האנובד - צעירה מוסלמית דוקרת שוטר (1 פצוע)
2. 16/4/16 האסן - 3 גרמנים מוסלמים מניחים פצצה בבית תפילה של סיקים (3 פצועים)
3. 18/7/16 רכבת - פליט אפגאני תוקף אנשים ברכבת עם גרזן (5 פצועים)
4. 22/7/16 מינכן -גרמני מוסלמי יורה בקניון (9 הרוגים ו35 פצועים)
5. 24/7/16 רוטלינגן - מהגר סורי תוקף אנשים עם סכין (הרוג ו5 פצועים)
6. 24/7/16 אנסבחה - פליט סורי מניח פצצה מחוץ לפאב (15 פצועים)
7. 19/12/16 ברלין - מוסלמי דורס אנשים בשוק (12 הרוגים ו28 פצועים)

אז יכול להיות שהרשויות לא מגדירות חלק מהתקיפות הללו בתור אירועי טרור גיהדיסטי ונוקטות בשיטה הישראלית של "מפגע בודד" או "אי שפיות" אבל לדעתי בכל אופן, כשמישהו מנסה לרצוח אותך תוך כדי צעקות אללה אכבבר זה יכול להחשב כאירוע טרור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 יוני 2017, 08:13 
teknoboy כתב:
pokara כתב:
מעניין גם שפעולות נוסח "תג מחיר" דהיינו פגיעה במרכזי קליטה ומהגרים לא מוגדרים כמעשי טרור באירופה.

אתה יכול להירגע, ראיתי שהאירוע של אתמול בלונדון (מישהו נכנס עם רכב מסחרי בקהל של מוסלמים ליד מסגד) מוגדר על ידי הרשויות כפיגוע טרור, החשוד עצור על עבירות על החוק למניעת טרור.

אולי בלונדון זה הוגדר ככה, אבל לבטח לא חושב כך בטור של גרמניה בטבלאות שהגלמוד הביא (ומשום מה אני די משוכנע שזה גם לא יופיע ככזה אירוע אם בעוד שנה הוא יפרסם את הנתונים של 2017 מאותו אירגון)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 יוני 2017, 09:00 
סמל אישי של המשתמש
זאת טבלה שמבססת על נתונים של Europool. מאד משונה, לא ממש ברור איך הגיעו לנתון הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 יוני 2017, 09:48 
סמל אישי של המשתמש
pokara כתב:
teknoboy כתב:
pokara כתב:

אולי בלונדון זה הוגדר ככה, אבל לבטח לא חושב כך בטור של גרמניה בטבלאות שהגלמוד הביא (ומשום מה אני די משוכנע שזה גם לא יופיע ככזה אירוע אם בעוד שנה הוא יפרסם את הנתונים של 2017 מאותו אירגון)

לא הבנתי למה כל כך בוער לך לשנמך (אולי לשדרג?) את פשעי השנאה לטרור, אבל עושה רושם שהשלטונות זורמים איתך.
וכיוון שרובם המוחלט של הדוחות בעולם מבוססים על נתונים רשמיים, וכיוון שאם הרשויות הגדירו את האירוע כפיגוע טרור ואת החשוד כחשוד בטרור (בעברית: מחבל), הרי שסביר להניח שבדוחות הבאים האירוע ייספר בין אירועי הטרור.
שוב, אני לא מבין את המוטיבציה שלך, או מה זה משנה בכלל, אבל נראה שרבים, טובים וקובעים שותפים לדעתך, אז עוד פחות ברור מה אתה רוצה ועל מה אתה מתלונן.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 יוני 2017, 22:12 
סמל אישי של המשתמש
המשטרה הבלגית אשכרה השתמשה במושג ״נוטרל״ על חשוד בטרור. זה כאילו שהם מחקים אותנו אחד לאחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 יוני 2017, 22:44 
סמל אישי של המשתמש
Officer Barbrady כתב:
המשטרה הבלגית אשכרה השתמשה במושג ״נוטרל״ על חשוד בטרור. זה כאילו שהם מחקים אותנו אחד לאחד.

בלי נוהל מעצר חשוד?
האם ירו בו ברגליים או כיוונו על מנת להרוג?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 20 יוני 2017, 23:09 
סמל אישי של המשתמש
אוי כמה שאתם משעממים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 יוני 2017, 23:13 
סמל אישי של המשתמש
פאביו כתב:
Officer Barbrady כתב:

בלי נוהל מעצר חשוד?

קודם כל, שאלות מצוינות.

למרות הזלזול של כמה אנשים בדברים כמו פרטים, ראוי לציין שעד כה מה שידוע זה שהחשוד כמחבל פוצץ מטען חבלה ואז רץ לעבר קבוצת חיילים כשנראה (לדברי עדי ראייה מרובים) שהוא לובש חגורת נפץ.
החיילים ירו בו, ונכון לרגע זה לא ידוע לתקשורת מה מצבו (הכתבות שקראתי עודכנו לאחרונה לפני כחצי שעה), כתוב רק שהוא "נורה", "נוטרל" ו"נלקח מהמקום".
לא הוציאו אותו להורג כשהוא כבר גוסס, לא הסתובבו סביבו וקיללו אותו, ועד כמה שידוע אפילו לא מנעו ממנו טיפול רפואי (הייתם מאמינים?).
תכלס, יוצא שכשהבלגים אומרים שהם ניטרלו מחבל הם אשכרה מתכוונים לומר שהם ניטרלו אותו באמצע פיגוע, לא שהם הוציאו אותו להורג בלי משפט באמצע הרחוב מול קהל של אזרחים מריעים.

עדכון: כותבים שהוא מת.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2017, 06:38 
סמל אישי של המשתמש
teknoboy כתב:
פאביו כתב:
Officer Barbrady כתב:

בלי נוהל מעצר חשוד?

קודם כל, שאלות מצוינות.

למרות הזלזול של כמה אנשים בדברים כמו פרטים, ראוי לציין שעד כה מה שידוע זה שהחשוד כמחבל פוצץ מטען חבלה ואז רץ לעבר קבוצת חיילים כשנראה (לדברי עדי ראייה מרובים) שהוא לובש חגורת נפץ.
החיילים ירו בו, ונכון לרגע זה לא ידוע לתקשורת מה מצבו (הכתבות שקראתי עודכנו לאחרונה לפני כחצי שעה), כתוב רק שהוא "נורה", "נוטרל" ו"נלקח מהמקום".
לא הוציאו אותו להורג כשהוא כבר גוסס, לא הסתובבו סביבו וקיללו אותו, ועד כמה שידוע אפילו לא מנעו ממנו טיפול רפואי (הייתם מאמינים?).
תכלס, יוצא שכשהבלגים אומרים שהם ניטרלו מחבל הם אשכרה מתכוונים לומר שהם ניטרלו אותו באמצע פיגוע, לא שהם הוציאו אותו להורג בלי משפט באמצע הרחוב מול קהל של אזרחים מריעים.

מדהים כמה הבלגיים אנושיים והומניים.
מי אלו שרמזת שיורים במישהו גוסס ?
איזה עם אכזר זה?
בטח האכזריים הללו מחכים ליד מסגד עם האוטואיים שלהם ואז דורסים הערבושים כנקמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2017, 09:03 
teknoboy כתב:
pokara כתב:
teknoboy כתב:
pokara כתב:

לא הבנתי למה כל כך בוער לך לשנמך (אולי לשדרג?) את פשעי השנאה לטרור, אבל עושה רושם שהשלטונות זורמים איתך.
וכיוון שרובם המוחלט של הדוחות בעולם מבוססים על נתונים רשמיים, וכיוון שאם הרשויות הגדירו את האירוע כפיגוע טרור ואת החשוד כחשוד בטרור (בעברית: מחבל), הרי שסביר להניח שבדוחות הבאים האירוע ייספר בין אירועי הטרור.
שוב, אני לא מבין את המוטיבציה שלך, או מה זה משנה בכלל, אבל נראה שרבים, טובים וקובעים שותפים לדעתך, אז עוד פחות ברור מה אתה רוצה ועל מה אתה מתלונן.

לא ממש מפריע לי איך הן מגדירות את את אירועי הטרור הללו, מצידי שיטענו שחייזריים וחדי קרן ביצעו אותם, אם יש מספיק נאורים להאמין לשקרים שלהם אז סבבה.
גם בצפון קוריאה לפי הנתונים של הרשויות, האזרחים שבעים ומאושרים ובישראל לפי הרשויות לא נהרגים פלשתינאים חפים מפשע על ידי צה"ל כלל וכלל (טוב נו, לא בכלל לא, אלא לעתים נדירות).
אבל כשהנתונים הללו מובאים כאן בתור עובדה, אני מנסה להבין אם אני הוא זה שחי בהזיה ואכן היו רק 4 תקיפות גיהדיסטיות בגרמניה בשנה שעברה או שמא היו קצת יותר שהועלמו משום מה.

(ואני לא רוצה לחשוב רק מה אתה היית עושה באופן במידה ונניח שאופיסר או פאביו היו מעלים נתונים לא מדוקיים)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2017, 09:43 
סמל אישי של המשתמש
פאביו כתב:
teknoboy כתב:
פאביו כתב:
Officer Barbrady כתב:

בלי נוהל מעצר חשוד?

קודם כל, שאלות מצוינות.

1. מדהים כמה הבלגיים אנושיים והומניים.
2. מי אלו שרמזת שיורים במישהו גוסס ?
איזה עם אכזר זה?
3. בטח האכזריים הללו מחכים ליד מסגד עם האוטואיים שלהם ואז דורסים הערבושים כנקמה.

1. לא מי יודע מה, נראה לי בסיסי.
2. התייחסתי למקרים שקרו בישראלץ לא כתבתי שזה מאפיין של עם כזה או אחר, או של הישראלים בכלל או של מדינת ישראל. זה לא שולל את העובדה שדברים כאלה קורים בישראל דרך קבע, עד כדי כך שזה כבר נראה לכם נורמלי.
3. אם הבנתי נכון הטיעון שלך הוא "אז בישראל מחסלים חשודים גוססים בלי משפט, מונעים מהם טיפול וחוגגים את מותם, אבל גם באנגליה יש חארות".
אז אני חייב להבין משהו. אם באנגליה איזה מישהו (שאם היה בישראל היה מצביע כנראה למפלגה שיושבת בקואליציה) הוא גזען רצחני - זה אומר שישראל לא שולטת כבר חמישים שנה על מיליוני אנשים ומדכאת אותם? זה אומר שבישראל אין שתי מערכות משפט נפרדות שאנשים משוייכים אליהן על בסיס אתני? זה אומר שבישראל אין אפלייה ממוסדת? זה אומר שבישראל לא מחסלים אנשים גוססים? זה אומר שבישראל לא מוציאים אנשים להורג ברחוב בלי משפט (ומקבלים על זה צל"ש)? זה אומר בכלל משהו על ישראל?
חוץ מלהתנחם בנחמת שוטים - במה כל הטיעון הזה מקדם אותך? איך ציון של משהו מובן מאליו ("יש גזענים גם באירופה!!!!!111!!!") אך לא קשור לישראל בשום צורה קשור בכלל לדיון על ישראל?

* המציג אינו רופא

נערך לאחרונה על ידי teknoboy בתאריך 21 יוני 2017, 09:50, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2017, 09:45 
סמל אישי של המשתמש
pokara כתב:
teknoboy כתב:
pokara כתב:
teknoboy כתב:
pokara כתב:

1. לא ממש מפריע לי איך הן מגדירות את את אירועי הטרור הללו, מצידי שיטענו שחייזריים וחדי קרן ביצעו אותם, אם יש מספיק נאורים להאמין לשקרים שלהם אז סבבה.
גם בצפון קוריאה לפי הנתונים של הרשויות, האזרחים שבעים ומאושרים ובישראל לפי הרשויות לא נהרגים פלשתינאים חפים מפשע על ידי צה"ל כלל וכלל (טוב נו, לא בכלל לא, אלא לעתים נדירות).
2. אבל כשהנתונים הללו מובאים כאן בתור עובדה, אני מנסה להבין אם אני הוא זה שחי בהזיה ואכן היו רק 4 תקיפות גיהדיסטיות בגרמניה בשנה שעברה או שמא היו קצת יותר שהועלמו משום מה.

3. (ואני לא רוצה לחשוב רק מה אתה היית עושה באופן במידה ונניח שאופיסר או פאביו היו מעלים נתונים לא מדוקיים)

1. אני הולך ומאבד אותך. אם ההגדרות האלה לא מעניינות אותך למה אתה חופר עליהן כל כך הרבה?
2. מה הבעיה לבדוק? הדברים לא סודיים. תחפש בגוגל, תמצא נתונים סותרים והרי לך ניצחון סוחף. אתה כולה צריך למצוא את הפיגוע החמישי, זה לא אמור להיות קשה כל כך.
3. הייתי עושה בדיוק מה שעשיתי בפעמים הקודמות (הרבות) שבהן אחד מהם (או כל אחד אחר) הביא מידע לא מדויק - הייתי מציין שהוא לא מדויק, מביא נתונים מדויקים יותר שמצאתי, ומסביר למה לדעתי הפער שהתגלה חשוב.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2017, 10:16 
בתכלס ההגדרות לא ממש מעניינות אותי עד אשר הן מעוותות את המציאות ומובאות כהוכחות חותכות להצדקת אג'נדה מסוימת, תוך "ירידה" או זלזול בצד שמנגד כמו שהגלמוד כתב (ווממקרי העבר רבים כאן מסכימים איתו):

הגלמוד מלוד כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2017, 10:52 
סמל אישי של המשתמש
pokara כתב:
בתכלס ההגדרות לא ממש מעניינות אותי עד אשר הן מעוותות את המציאות ומובאות כהוכחות חותכות להצדקת אג'נדה מסוימת, תוך "ירידה" או זלזול בצד שמנגד כמו שהגלמוד כתב (ווממקרי העבר רבים כאן מסכימים איתו):

הגלמוד מלוד כתב:

קודם כל, טרם הראית שהסטטיסטיקה מעוותת, למרות שאמור להיות לך קל מאוד לעשות את זה.
דבר שני, גלמוד כתב פה מין ואריאציה על טיעון שעלה בפורום לא פעם ולא פעמיים (נדמה לי שקצת במעלה האשכול היה משתמש או שניים שכתבו דברים בנוסח "אז מה אם בשריפה אחת נהרגו יותר בריטים מאשר בכל פיגועי הג'יהאד בבריטניה ביחד, מה שחשוב זה שהם מתבאסים שיש בטונדות בדרך לגשר").

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 יוני 2017, 15:12 
סמל אישי של המשתמש
teknoboy כתב:
פאביו כתב:
teknoboy כתב:
פאביו כתב:
Officer Barbrady כתב:

בלי נוהל מעצר חשוד?

קודם כל, שאלות מצוינות.

1. מדהים כמה הבלגיים אנושיים והומניים.
2. מי אלו שרמזת שיורים במישהו גוסס ?
איזה עם אכזר זה?
3. בטח האכזריים הללו מחכים ליד מסגד עם האוטואיים שלהם ואז דורסים הערבושים כנקמה.

1. לא מי יודע מה, נראה לי בסיסי.
2. התייחסתי למקרים שקרו בישראלץ לא כתבתי שזה מאפיין של עם כזה או אחר, או של הישראלים בכלל או של מדינת ישראל. זה לא שולל את העובדה שדברים כאלה קורים בישראל דרך קבע, עד כדי כך שזה כבר נראה לכם נורמלי.
3. אם הבנתי נכון הטיעון שלך הוא "אז בישראל מחסלים חשודים גוססים בלי משפט, מונעים מהם טיפול וחוגגים את מותם, אבל גם באנגליה יש חארות".
אז אני חייב להבין משהו. אם באנגליה איזה מישהו (שאם היה בישראל היה מצביע כנראה למפלגה שיושבת בקואליציה) הוא גזען רצחני - זה אומר שישראל לא שולטת כבר חמישים שנה על מיליוני אנשים ומדכאת אותם? זה אומר שבישראל אין שתי מערכות משפט נפרדות שאנשים משוייכים אליהן על בסיס אתני? זה אומר שבישראל אין אפלייה ממוסדת? זה אומר שבישראל לא מחסלים אנשים גוססים? זה אומר שבישראל לא מוציאים אנשים להורג ברחוב בלי משפט (ומקבלים על זה צל"ש)? זה אומר בכלל משהו על ישראל?
חוץ מלהתנחם בנחמת שוטים - במה כל הטיעון הזה מקדם אותך? איך ציון של משהו מובן מאליו ("יש גזענים גם באירופה!!!!!111!!!") אך לא קשור לישראל בשום צורה קשור בכלל לדיון על ישראל?

לא הבנת כלום.לגיטימי.לא שציפיתי ....

"נדהמתי" לשמוע שישראל היא המדינה אליה התכוונת.
מאחל לך ולאחים האירופים בעלי הגזע העליון וההומני חיים נפלאים באירופה שמתמודדת עם ירידה גדולה בטרור בשנים האחרונות על פי כל הסטטיסטיקות בפורום שדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2928 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: