תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 24 נובמבר 2017, 17:02

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2928 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 98  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: די נחמד מה שקורה לאירופאים
הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2015, 01:18 
יש הבדל בין פליטים/מהגרים/לא משנה מה ההגדרה שתופסים את מקומות העבודה הפשוטים והסזיפיים ובעיקר מהווים את מירב המעמד הנמוך
לכאלו שלוקחים לך את מקומות העבודה הנחשקים
לא אומר שזאת סיבה לשנוא אבל זה מה שקרה בפועל
כל כלכלה צריכה מעמד נמוך כדי שיהיה מעמד גבוה

מעבר לשנאה הזאת היה שם צירוף של המון גורמים כמו דת, מצב כלכלי נמוך וגרוע (עוני בגדול)
כשאתה העם ״המקומי״ ואין לך כסף ועבודה אבל לזרים (היהודים) יש והרבה זה יוצר איזשהי שינאה

בכל מקרה, הפליטים ישארו רק אם יצליחו להתמזג עם התרבות והחיים באירופה
המון מדינות הן סוציאליות ולא ירצו לשלם כספים לטפילים בנוסף לכך הן מאוד קנאיות לתרבות שלהם וכשמנסים לשנות להם אותה זה יוצר חיכוכים

יכולת ההשתלבות בחברה האירופית של הפליטים מוטלת בספק, יש מדינות שזה הצליח יותר ויש כאלו שפחות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2015, 01:20 
סמל אישי של המשתמש
תודה לך, פרשננו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2015, 01:35 
סמל אישי של המשתמש
מה שכן, זה נראה כאילו מאז שהשואה נתנה ליהודים מדינה היהודים אזרחי אותה מדינה מנסים לעשות הכל בשביל למתוח את הסבלנות של העולם, כאילו בשביל לבחון מתי בעולם יישברו ויגידו שהיטלר צדק ואז ינופפו את זה מולם בטענת "מההתחלה אמרנו שאתם אנטישמים. הנה ההוכחה!"

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
לא משנה מה אתם עושים, תדאגו שזה לא כולל חברות בעמותת האדומים.
לעומת זאת רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2015, 02:08 
סמל אישי של המשתמש
ItaiH6 כתב:
עובדיה כתב:
היהודים באירופה התחילו להלוות בריבית רק אחרי שהאנטישמיות הרימה ראש?
לא. אני רציונלי- עשינו כל מה שיכולנו לעשות בשביל שישנאו אותנו. את היהודים לא שנאו כי היה להם אף גדול, את היהודים שנאו כי פשוט היה מתבקש לשנוא אותם.

ההיסטוריה מלמדת על זה שכבר בימי הביניים על נוצרים נאסר לעסוק בכספים ועל היהודים נאסרו עיסוקים אחרים ככה שהפתרון היחיד שהיה לשני הצדדים הוא שהיהודים יעסקו בכספים.

למה להראות לשונאי יהודים כאלו ואחרים את האמת? זה יעזור?

ItaiH6 כתב:
מה שכן, זה נראה כאילו מאז שהשואה נתנה ליהודים מדינה היהודים אזרחי אותה מדינה מנסים לעשות הכל בשביל למתוח את הסבלנות של העולם, כאילו בשביל לבחון מתי בעולם יישברו ויגידו שהיטלר צדק ואז ינופפו את זה מולם בטענת "מההתחלה אמרנו שאתם אנטישמים. הנה ההוכחה!"

מה "הם" עשו? תסביר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2015, 04:12 
סמל אישי של המשתמש
אז הלכנו רחוק עד לימי הביניים וגילינו שהקהילה הכי גדולה באירופה קיבלה הזדמנות חד פעמית להשתלב, לקחה את ההזדמנות בשתי ידיים ודחפה אותו לתחת. אחר כך הם מצאו את עצמם בצפון אפריקה בונים בתים מבוץ.
היום יש פסטיבל שלם שקורא לעצמו גירוש יהודי ספרד, יש טיולים והמון ספרים ואפילו כבר יוצאים מהבית ספר לשמוע שקרים במקום הכי לא מעניין ואטרקטיבי בספרד.
במקום לאכול עוגת פרג עם תה בבית הצנוע שלי ושל ההורים בוינה, אני מוצא את עצמי מחלץ עבריין סוג ז' מרכב שהתפוצץ ליד קניון בראש האוור של מוצ"ש.
לחשוב שהייתי יכול ללכת ברגל מהבית לויסנטה קלדרון, אני מוצא את עצמי מקיא גלונים באיזה סיור מזדיין בים שלא מעניין אף אחד חוץ מאוכלוסיות מסויימות שלא יודעות לחשב ששבוע באילת הרבה יותר יקר מחופשה של שבוע במינכן.
במקום כל זה, אני רב ב5 בבוקר עם עידנוש שמרגיש מסופק מלהילחם על העאלק עקרונות שלו בלי ללמוד שהעקרונות האלה, רק שואות מביאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2015, 05:19 
סמל אישי של המשתמש
עובדיה כתב:
אז הלכנו רחוק עד לימי הביניים וגילינו שהקהילה הכי גדולה באירופה קיבלה הזדמנות חד פעמית להשתלב, לקחה את ההזדמנות בשתי ידיים ודחפה אותו לתחת. אחר כך הם מצאו את עצמם בצפון אפריקה בונים בתים מבוץ.
היום יש פסטיבל שלם שקורא לעצמו גירוש יהודי ספרד, יש טיולים והמון ספרים ואפילו כבר יוצאים מהבית ספר לשמוע שקרים במקום הכי לא מעניין ואטרקטיבי בספרד.
במקום לאכול עוגת פרג עם תה בבית הצנוע שלי ושל ההורים בוינה, אני מוצא את עצמי מחלץ עבריין סוג ז' מרכב שהתפוצץ ליד קניון בראש האוור של מוצ"ש.
לחשוב שהייתי יכול ללכת ברגל מהבית לויסנטה קלדרון, אני מוצא את עצמי מקיא גלונים באיזה סיור מזדיין בים שלא מעניין אף אחד חוץ מאוכלוסיות מסויימות שלא יודעות לחשב ששבוע באילת הרבה יותר יקר מחופשה של שבוע במינכן.
במקום כל זה, אני רב ב5 בבוקר עם עידנוש שמרגיש מסופק מלהילחם על העאלק עקרונות שלו בלי ללמוד שהעקרונות האלה, רק שואות מביאות.

אתה, ידידי, פשוט בן אדם פסימי שלא מרוצה ממה שיש לו. אני לא מאשים אותך חלילה, זאת תכונה(מחלה?) מאוד נפוצה במין האנושי שגורמת לעולם הזה לפעול ולנוע. לחשוב שתמיד יכול להיות לך יותר טוב זאת מחשבה עתיקת יומין. אז תולים את חוסר הסיפוק והאושר במשפחה, בחברים, בעבודה. יש יהודים ישראלים שמגדילים ותולים אותה בחברה הישראלית ובפוליטיקה הישראלית. כאילו שערסים שמצביעים ביבי הם הדבר הכי גרוע שהמין האנושי יכול לייצר. לא כך הדבר. רבנו בחיי אבן פקודה כותב ב"חובת הלבבות" שאדם שלא עובד על מידת הענווה שלו, סופו שלא יסופק גם אם יאחוז את כל העולם בידו. והרי זאת תופעה חדשה ש"יורדים" מהארץ חוזרים? והרי זאת תופעה חדשה שמהגרים(לאו דווקא יהודים ישראלים) לא מוצאים את נחלתם במקום שאליו היגרו? והרי כמו שהמחשבה שתמיד יכול להיות לך יותר טוב היא עתיקת יומין, כך גם תופעת האכזבה כשלא מגיע האושר המיוחל כשאתה משיג את מה שחשבת שיגרום לך לאושר. אין אדם מת וחצי תאוותו בידו, אמר שלמה המלך.
היהדות מציעה פתרון לעניין הזה במסכת אבות וקובעת שכדי להיות עשיר, עליך להיות שמח בחלקך. רבים הרבנים והמפרשים שהתפלספו על זה וכמעט כולם הגיעו למסקנה אחת, כדי להיות שמח בחלקך ולהיות "עשיר", מאושר ומסופק- עליך לברוח ממדת הגאווה.

"לא יעלה בדעתך לומר כי יראת ה' היא מעלה באדם ומי שאין בו יראת ה' הוא גם כן אדם, אלא שחסר לו מעלה... על זה בא הכתוב להשמיענו שאינו כן, כי מי שאין בו יראת שמים אינו אדם כלל, רק בעל חיים." הגאון ר׳ אלחנן וסרמן הי"ד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2015, 05:30 
סמל אישי של המשתמש
יופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2015, 05:39 
סמל אישי של המשתמש
מש״ל.

"לא יעלה בדעתך לומר כי יראת ה' היא מעלה באדם ומי שאין בו יראת ה' הוא גם כן אדם, אלא שחסר לו מעלה... על זה בא הכתוב להשמיענו שאינו כן, כי מי שאין בו יראת שמים אינו אדם כלל, רק בעל חיים." הגאון ר׳ אלחנן וסרמן הי"ד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2015, 06:34 
סמל אישי של המשתמש
You are doing it wrong.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2015, 17:13 
סמל אישי של המשתמש
ציטוט:
בגלל המהגרים ובניגוד לאמנת שנגן: גרמניה תחדש ביקורת הגבולות בגבול אוסטריה

גרמניה תחדש זמנית את ביקורת הגבולות בגבול עם אוסטריה, כך דיווח העיתון הגרמני בילד. זאת למרות אמנת שנגן, שמאפשרת חופש תנועה לכל אזרחי האיחוד האירופי.
מוקדם יותר דווח כי 40 אלף פליטים צפויים להיקלט ביומיים הקרובים ברחבי גרמניה.

ממש לא מתאים לגרמנים שאני מאוד מעריך את פועלם במשבר הפליטים וחשבתי שהם אות ומופת לאומות העולם.
קצת עומס , קצת בעיות והופה ...זונחים באופן זמני אמנות כל כך חשובות.

האם גם לישראל כשהיא נמצאת בבעיות ועומסים או במתקפת טילים מותר לזנוח זמנית אמנות והסכמים או שרק לגרמנים/אירופאים ?

שנה טובה לעם ישראל ולתומכיו בעולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2015, 17:15 
סמל אישי של המשתמש
אדום אופטימי כתב:
ציטוט:
בגלל המהגרים ובניגוד לאמנת שנגן: גרמניה תחדש ביקורת הגבולות בגבול אוסטריה

גרמניה תחדש זמנית את ביקורת הגבולות בגבול עם אוסטריה, כך דיווח העיתון הגרמני בילד. זאת למרות אמנת שנגן, שמאפשרת חופש תנועה לכל אזרחי האיחוד האירופי.
מוקדם יותר דווח כי 40 אלף פליטים צפויים להיקלט ביומיים הקרובים ברחבי גרמניה.

ממש לא מתאים לגרמנים שאני מאוד מעריך את פועלם במשבר הפליטים וחשבתי שהם אות ומופת לאומות העולם.
קצת עומס , קצת בעיות והופה ...זונחים באופן זמני אמנות כל כך חשובות.

האם גם לישראל כשהיא נמצאת בבעיות ועומסים או במתקפת טילים מותר לזנוח זמנית אמנות והסכמים או שרק לגרמנים/אירופאים ?

שנה טובה לעם ישראל ולתומכיו בעולם.

תנקה את החרא בבית שלך לפני שאתה אומר שיש קצת אבק אצל השכנים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2015, 17:22 
סמל אישי של המשתמש
לפני כשעה ערכתי מסדר המפקד בבית.
ראיתי שיש מעט אבק על המדרגות וכמו כן בסלון והרבה שערות שנשרו מכלב החמוד שלנו.
ניקיתי אותם.
בדקתי גם את האסלות והן נקיות בוודאי שמחרא.

שתיהיה לך שנה טובה כמו לכל עם ישראל ולתומכי ישראל בכל העולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2015, 09:41 
סמל אישי של המשתמש
https://fbcdn-video-f-a.akamaihd.net/hv ... abc0417777

ציטוט:
הערבי שהפגין למען ישראל בלב לונדון

מול כל העולם: ערבי-בריטי יליד עירק נעמד מול מאות מפגינים ערבים בלונדון עם שלט "תודה לישראל" ודגל כחול-לבן. התגובות לא היו אוהדות, אך הוא התעקש להמשיך ולעמוד שם. את המוטיבציה שלו הוא מסביר: "הגיע הזמן שאנשים ידעו את המציאות כמו שהיא באמת"
כשיבשת אירופה חווה גל מדאיג של אנטישמיות, יהודים מעדיפים לא להתבלט ולהצניע את זהותם - אתמול בלונדון בחור אחד התייצב לבדו עם דגל, שלט ואמירה מאוד לא פופולרית בהפגנה בבריטניה של היום: "תודה לישראל על הטיפול בפצועים הסורים". האיש הזה הוא דווקא ערבי מעירק.
האיש, יליד עירק שמתגורר בבריטניה, כתב על השלט אותו החזיק: "תודה גדולה לישראל על הסיוע לאזרחים שנפצעו במלחמת האזרחים בסוריה". מעל השלט הוא גם החזיק בדגל ישראל - וזאת בהפגנה בה נישאו דגלי המורדים בסוריה ורוב מוחלט של המפגינים היו ערבים.

התגובות מסביב לא היו חיוביות: ביקשו ממנו, בנימוס ולאחר מכן קצת פחות בנימוס, להוריד את השלט והדגל ותקפו אותו על עמדתו. אבל הוא לא התקפל. למרות מה שאפשר לחשוב, האיש הזה אינו ישראלי ולא יהודי, אלא ערבי-בריטי.

היש שמשתמש בשם הבדוי אורים שמשון, סיפר על המוטיבציה שלו. "תמיד שומעים חדשות שליליות על ישראל, הגיע הזמן לפרסם את מה שבאמת קורה שם, איך מאות אזרחים מסוריה מקבלים טיפול בישראל", אמר לנו. "עשיתי את זה, ואני מודה שלא כולם היו שמחים לשמוע".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2015, 11:58 
סמל אישי של המשתמש
ציטוט:
האיחוד האירופי אישר שימוש בכוח צבאי נגד מבריחי מהגרים בים התיכון

האיחוד האירופי אישר למדינות החברות להפעיל כוח צבאי במקרה של הברחת מהגרים בים התיכון. ספינות מלחמה אירופיות יוכלו לעצור סירות מבריחים, לעלות עליהן ולבצע מעצרים.

לא יפה לנהוג ככה כלפי פליטים שרוצים להציל עצמם ממלחמה עקובה מדם.
מה יהיה השלב הבא ? סגר ימי על איופה מפני פליטים ומהגרי עבודה ?
הם לא מבריחים חלילה נשק. מדובר באנשים שרוצים להציל עצמם ובמכסימום לזכות בחיים טובים יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2015, 19:41 
סמל אישי של המשתמש
ראש ממשלת אנגליה מגיע בביקור בזק ללבנון כדי לבחון את בעיות הפליטים מקרוב וכדי שחס וחלילה לא יגיעו לאנגלייה ומראות שכאלה לא יחזרו באנגליה

https://www.facebook.com/54519808560259 ... 70/?type=1

ראש ממשלת צרפת הנאורה בדרך גם הוא ללבנון.

מקווה ששטף הפליטים ודורשי העבודה לאירופה לא ייעצר יש מקום שם לעוד 99 מליון אנשים להשתלב בכלכלה החזקה של אירופה. אל תוותרו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2015, 22:27 
סמל אישי של המשתמש
ציטוט:
שרי הפנים של האיחוד האירופי סיכמו ליישב מחדש עוד 120 מבקשי מקלט, בעקבות הסכם קודם ליישב ברחבי היבשת 40 אלף מהגרים מאיטליה ומיוון.

"סוכם עקרונית על יישוב מחדש של עוד 120 אלף פליטים", מסרה ממשלת לוקסמבורג, הנשיאה התורנית של מועצת שרי האיחוד, והוסיפה כי ההסכם יהיה סופי במפגש השרים הבא ב-8 באוקטובר.

כולה 120,000 מהגרים ? כל אירופה 120,000 מהגרים ? טיפה בים.
מדינות כל כך עשירות וכל כך גדולות ללא בעיות ביטחון וללא אוכלוסייה עוייינת מבפנים כולה 120,000 מהגרים ?
מאכזב מאוד.

חשבתי שרק גרמנייה תיקח על עצמה 10-15 מליון מהגרים.

מאכזב מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2015, 13:29 
סמל אישי של המשתמש
תמונה

נא לא לצטט את הודעות חולה הנפש, תודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2015, 13:30 
סמל אישי של המשתמש
נורמה ג'ין כתב:
אדום אופטימי כתב:
ציטוט:
שרי הפנים של האיחוד האירופי סיכמו ליישב מחדש עוד 120 מבקשי מקלט, בעקבות הסכם קודם ליישב ברחבי היבשת 40 אלף מהגרים מאיטליה ומיוון.

"סוכם עקרונית על יישוב מחדש של עוד 120 אלף פליטים", מסרה ממשלת לוקסמבורג, הנשיאה התורנית של מועצת שרי האיחוד, והוסיפה כי ההסכם יהיה סופי במפגש השרים הבא ב-8 באוקטובר.

כולה 120,000 מהגרים ? כל אירופה 120,000 מהגרים ? טיפה בים.
מדינות כל כך עשירות וכל כך גדולות ללא בעיות ביטחון וללא אוכלוסייה עוייינת מבפנים כולה 120,000 מהגרים ?
מאכזב מאוד.

חשבתי שרק גרמנייה תיקח על עצמה 10-15 מליון מהגרים.

מאכזב מאוד.

מה יהיה עם הציניות הגאונית שלך בסוף?

למה שהוא ניסה לעשות קוראים "סרקזם".

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2015, 14:12 
סמל אישי של המשתמש
ציטוט:
הונגריה: נעצרו 60 מהגרים שהזיקו לגדר תיל, עלולים להיאסר ל-5 שנים

הונגריה עצרה 60 מהגרים, ופתחה להם תיקים פליליים, לאחר שהזיקו לגדר התיל בגבול עם סרביה. המהגרים עלולים לעמוד בפני חמש שנות מאסר לפי החוקים החדשים שהציג ראש ממשלת הונגריה ויקטור אורבן.

במסגרת החוקים החדשים תטיל הונגריה "עונשי מאסר כבדים" על מבריחים, ותגרש לסרביה מהגרים שלא מגיעים דרך מעברי הגבול בפיקוח המשטרתי.

ראשית אני מקווה שהם ישוחררו בהקדם על אף החוק החדש בהונגרייה.
שנית, אני מקווה שהמידע על מדיניות הונגרייה יופץ בקרב הפליטים ומהגרי העבודה כדי שהם יתחילו להגיע לחופי איטלייה וצרפת ומשם יתפזרו באירופה.
אסור שהרכבת תעצור בגלל מדיניות של הונגרייה וסרבייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2015, 19:36 
סמל אישי של המשתמש
אופטימי, אני לא אוהב את הדיעות האלה,
אבל לא על זה אני מדבר,
אני מדבר על ההצפה,
ועוד ממקורות מפוקפקים.
זה לא לגיטימי בפורום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2015, 19:45 
סמל אישי של המשתמש
KingAlpaca כתב:
אופטימי, אני לא אוהב את הדיעות האלה,
אבל לא על זה אני מדבר,
אני מדבר על ההצפה,
ועוד ממקורות מפוקפקים.
זה לא לגיטימי בפורום.

אלפקה,
רוב הציטוטים שאני מביא הם מווינט. לדעתי מקור לגיטימי יותר מאשר בצלם לשם השוואה או כל מיני מקורות של הג'מעה השמאלנית.
קבוצת פייסבוק- "ציוני בנשמה שלי" פחות מפוקפק לדעתי מבצלם או דומה לו ברמת "מפוקפקותו". ושוב הכל האשכול אחד שאני פתחתי.
לגבי ההצפה, אני משתדל לרכז את כל תגובותיי רק באשכול זה. לא רואה בזה פסול. משתדל (למרות שכמה פעמים חרגתי מכך) לא להביא תמונות כאימג' אלא רק בלינק , בשונה ממתנגדי כדי לא להעמיס על השרת .
אם משהוא לא רוצה לקרוא את דעותי שלא יכנס לאשכול זה שאני פתחתי אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2015, 20:11 
סמל אישי של המשתמש
מה דעתכם, הונגריה תישאר באיחוד האירופי בסוף כל הסיפור הזה?

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: די נחמד מה שקורה לאירופאים
הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2015, 20:58 
סמל אישי של המשתמש
החכמתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2015, 21:00 
סמל אישי של המשתמש
הגלמוד מלוד כתב:
שנים אני בפורום הזה, יש פה שמאלנים הזויים בכמויות, אבל אין פה אף "שונא ישראל".

אולי אף אחד לא ייטען על עצמו שהוא "שונא ישראל" או שהוא "שמאלני קיצוני" או "רדיקלי" או "עם חסך מהילדות" אבל יש פה הרבה אנשים שמבחינתם יכול להיות לגיטימי אם יהיה רוב ערבי למדינת ישראל, הם לא רואים בזה בעיה.
ותדפדף פה באשכול, עמוד או שניים אחורנית, לא צריך ללכת רחוק בשביל לראות שיש פה משתמש ששונא יהודים וטוען שהיהודים הביאו "עליהם" את השואה בעצם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Re:
הודעהפורסם: 16 ספטמבר 2015, 14:15 
סמל אישי של המשתמש
Idandosh כתב:
הגלמוד מלוד כתב:

אולי אף אחד לא ייטען על עצמו שהוא "שונא ישראל" או שהוא "שמאלני קיצוני" או "רדיקלי" או "עם חסך מהילדות" אבל יש פה הרבה אנשים שמבחינתם יכול להיות לגיטימי אם יהיה רוב ערבי למדינת ישראל, הם לא רואים בזה בעיה .
ותדפדף פה באשכול, עמוד או שניים אחורנית, לא צריך ללכת רחוק בשביל לראות שיש פה משתמש ששונא יהודים וטוען שהיהודים הביאו "עליהם" את השואה בעצם.

אני משוכנע שמבין אנשי הימין בפורום יהיו הרבה יותר כאלה מאשר מבין אנשי פתרון שתי המדינות (מה שמכונה בטעות אנשי שמאל).
בכל זאת הם אלה שממש פועלים בשביל לכפות עלינו מצב כזה.

לא הבנתי איך לקלוט כמה אלפי, או אפילו עשרות אלפי, פליטים סורים (אף אחד לא ביקש לקלוט יותר ואני לא בטוח כמה מהם יבחרו לעבור למדינה שהתחנכו עליה בתור מדינת אויב) יביא לרוב ערבי. קליטת אנשי צד"ל ומשפחותיהם הביאה עלינו אסון דמוגרפי כזה?

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
לא משנה מה אתם עושים, תדאגו שזה לא כולל חברות בעמותת האדומים.
לעומת זאת רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 ספטמבר 2015, 14:39 
סמל אישי של המשתמש
ItaiH6 כתב:
Idandosh כתב:
הגלמוד מלוד כתב:

אולי אף אחד לא ייטען על עצמו שהוא "שונא ישראל" או שהוא "שמאלני קיצוני" או "רדיקלי" או "עם חסך מהילדות" אבל יש פה הרבה אנשים שמבחינתם יכול להיות לגיטימי אם יהיה רוב ערבי למדינת ישראל, הם לא רואים בזה בעיה .

אני משוכנע שמבין אנשי הימין בפורום יהיו הרבה יותר כאלה מאשר מבין אנשי פתרון שתי המדינות (מה שמכונה בטעות אנשי שמאל).

מדהים כמה טיפש צריך להיות כדי לא להבין את הפרדוקס הזה.
אם יש פה באמת שונאי ישראל, הייתי מציע להם להצביע לימין ולהבטיח שתוך זמן קצר לא תהיה יותר ישראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 ספטמבר 2015, 16:54 
סמל אישי של המשתמש
ItaiH6 כתב:
Idandosh כתב:
הגלמוד מלוד כתב:

לא הבנתי איך לקלוט כמה אלפי, או אפילו עשרות אלפי, פליטים סורים (אף אחד לא ביקש לקלוט יותר ואני לא בטוח כמה מהם יבחרו לעבור למדינה שהתחנכו עליה בתור מדינת אויב) יביא לרוב ערבי. קליטת אנשי צד"ל ומשפחותיהם הביאה עלינו אסון דמוגרפי כזה?

1.קודם כל, זה לא שפתאום כל הערבים בעזה וביהודה ושומרון יקבלו ת.ז ישראלית, זה לא יקרה. אבל אני מסכים שזה מאוד מפגר לא לתת מדינה לערבים. (כמה שלא מגיע להם ולא שאחרי זה יהיה שלום).
תהליך שהיה יכול להיות מעניין למשל יכלול חילופי שטחים ויכלול את כל האוכלוסיות שנגד מדינת היהודים - מקומם לא כאן.

2.אף אחד לא טען את זה, אני דיברתי באופן כללי, אבל כמובן שאני נגד קבלת פליטים סורים או כל פליט אחר שמגיע ממדינת אויב (ולכל החכמולוגים פה, אלא שריגלו ו/או עזרו לישראל, מקומם נמצא כאן.)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 ספטמבר 2015, 16:56 
ועוד קצת שמן למדורה - מוסלמים קוראים לבטל את האוקטוברפסט כי הוא אנטי איסלמי.
http://100percentfedup.com/muslim-petitions-to-cancel-oktoberfest-in-germany-as-munich-police-plan-to-keep-refugees-and-revelers-apart/

ציטוט:
We understand that the Oktoberfest is a yearly German tradition, but we, Muslims, can not tolerate this Un-Islamic event, because it offends us and all Muslims on the earth . We are requesting the immediate cancellation of the upcoming Oktoberfest event.

עכשיו גם מי שהיה אדיש לבואם ולגחמותם יתעצבן :LAGUH!:
איכשהו, לשיטתם, כל נשימה היא מפגן אנטי מוסלמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 ספטמבר 2015, 17:02 
סמל אישי של המשתמש
כן, כי הדתיים בישראל כל כך פתוחים לאירועים שנוגדים את השקפת עולמם.
רמז: סכין.

נא לא לצטט את הודעות חולה הנפש, תודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 ספטמבר 2015, 17:05 
קשקשתא כתב:
ועוד קצת שמן למדורה - מוסלמים קוראים לבטל את האוקטוברפסט כי הוא אנטי איסלמי.
http://100percentfedup.com/muslim-petitions-to-cancel-oktoberfest-in-germany-as-munich-police-plan-to-keep-refugees-and-revelers-apart/

ציטוט:
We understand that the Oktoberfest is a yearly German tradition, but we, Muslims, can not tolerate this Un-Islamic event, because it offends us and all Muslims on the earth . We are requesting the immediate cancellation of the upcoming Oktoberfest event.

עכשיו גם מי שהיה אדיש לבואם ולגחמותם יתעצבן :LAGUH!:
איכשהו, לשיטתם, כל נשימה היא מפגן אנטי מוסלמי.

מה זה האתר המרגש הזה?
http://100percentfedup.com/another-whit ... ael-brown/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2928 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 98  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Gaudi ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: