תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 17 דצמבר 2017, 06:21

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2928 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 98  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: די נחמד מה שקורה לאירופאים
הודעהפורסם: 08 אפריל 2017, 14:12 
סמל אישי של המשתמש
הבנתי שלמפלגה הניאונאצית ההולנדית הלך ממש טוב בבחירות האחרונות.
מה הסתיים שם?

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
לא משנה מה אתם עושים, תדאגו שזה לא כולל חברות בעמותת האדומים.
לעומת זאת רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 אפריל 2017, 14:15 
לא ממש. כן, הם קיבלו יותר קולות מבבחירות הקודמות, אבל הם בגדול איכזבו מאוד, כמובן שלא יהיו בקואליציה והם לא התחזקו יותר מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 אפריל 2017, 14:16 
סמל אישי של המשתמש
אז לא נחמד מה שקרה להולנד?

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
לא משנה מה אתם עושים, תדאגו שזה לא כולל חברות בעמותת האדומים.
לעומת זאת רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 אפריל 2017, 14:16 
סמל אישי של המשתמש
הוא היה סרקסטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 אפריל 2017, 14:31 
סמל אישי של המשתמש
NARKOTIKA כתב:
Sadrik כתב:
גלמוד הוא כמו אוהדי חיפה שיוכיחו לך שב2010 חיפה סיימה עם יותר נקודות בטבלה.
Whatever makes you happy.
בעולם הדמיוני של גלמוד וסקריו הילארי ניצחה והפועל לא זכתה בדאבל

תגיד אתה מטומטם או עושה את עצמך?
הסקרים שבדקו את התפלגות אחוזי הצבעה בכלל ארה"ב ניבאו ניצחון ב4 אחוז, ובהתפלגות הזאת היא באמת ניצחה (אבל ב2, שאני די בטוח שזה בתוך סטיית התקן)
יש לך מדד שהשיג תחזית טובה יותר מהסקרים?

איזה זייני מוח.

אני סך הכל טוען שהסקרים שלכם, ובעיקר המשיכה הזאת לסקרים, שווה לתחת.
כל העולם אכל את הכובע, אבל זה לא מפריע לגלמוד, שבילה חודשים ארוכים מחייו במעקב אחר סוקרים והתפלגויות, להמשיך עם השטות הזאת.

אתם הזייני מח. בין אם לה פן תפסיד ב20% ובין אם תנצח.
כל התחזיות האלה שוות לעכוז, ונועדו להפיג את שיעמומם של אינטלקטואלים שאוכלים את הכובע פעם אחר פעם. בבריטניה, בהולנד, באיטליה.

אתם כמו ילד שתותח במנג'ר ועכשיו הוא רוצה להחליף את טובי המאמנים בעולם. תתקדמווווווו

רק מוסיף פה
יש לי אינטרס שלה פן תזכה. אני עשוי לזכות ב1,100 יורו. אם תפסיד-אפסיד רק 100.
ויש לי זכות הצבעה. לה פן :CHE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 אפריל 2017, 14:51 
Sadrik כתב:
NARKOTIKA כתב:
Sadrik כתב:
גלמוד הוא כמו אוהדי חיפה שיוכיחו לך שב2010 חיפה סיימה עם יותר נקודות בטבלה.
Whatever makes you happy.
בעולם הדמיוני של גלמוד וסקריו הילארי ניצחה והפועל לא זכתה בדאבל

תגיד אתה מטומטם או עושה את עצמך?
הסקרים שבדקו את התפלגות אחוזי הצבעה בכלל ארה"ב ניבאו ניצחון ב4 אחוז, ובהתפלגות הזאת היא באמת ניצחה (אבל ב2, שאני די בטוח שזה בתוך סטיית התקן)
יש לך מדד שהשיג תחזית טובה יותר מהסקרים?

איזה זייני מוח.

אני סך הכל טוען שהסקרים שלכם, ובעיקר המשיכה הזאת לסקרים, שווה לתחת.
כל העולם אכל את הכובע, אבל זה לא מפריע לגלמוד, שבילה חודשים ארוכים מחייו במעקב אחר סוקרים והתפלגויות, להמשיך עם השטות הזאת.

אתם הזייני מח. בין אם לה פן תפסיד ב20% ובין אם תנצח.
כל התחזיות האלה שוות לעכוז, ונועדו להפיג את שיעמומם של אינטלקטואלים שאוכלים את הכובע פעם אחר פעם. בבריטניה, בהולנד, באיטליה.

אתם כמו ילד שתותח במנג'ר ועכשיו הוא רוצה להחליף את טובי המאמנים בעולם. תתקדמווווווו

רק מוסיף פה
יש לי אינטרס שלה פן תזכה. אני עשוי לזכות ב1,100 יורו. אם תפסיד-אפסיד רק 100.
ויש לי זכות הצבעה. לה פן :CHE:

הסקרים שלנו, שהיוו מדד די טוב לתוצאות הסופיות בבחירות באמריקה, שווים לתחת, אבל ההרגשה הפנימית שלך זה כמובן המדד הכי מדויק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 אפריל 2017, 14:52 
מי שאכל את הכובע זה בעיקר בורים שלא יודעים לקרוא סקרים ולא מבינים מה הם אומרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 אפריל 2017, 15:06 
סמל אישי של המשתמש
NARKOTIKA כתב:

וזה קורה שוב ושוב בכל בחירות מחדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 אפריל 2017, 16:00 
סמל אישי של המשתמש
NARKOTIKA כתב:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 אפריל 2017, 16:34 
סמל אישי של המשתמש
:LOL2:
כן! אגיב מהסוף להתחלה כי זה משעשע אותי.
זה הקטע שבו אתם משחזרים את ההיסטוריה ומסבירים לנו שבעצם ידעתם שטראמפ יזכה על אף הפופולר ווטס?
יאללה יאללה

וגלמוד
אין לי שום תחושה פנימית
כני מסתפק בצניעות של לחכות ולראות, ולא לנסות להקנות לעצמי שם של תותח בכל מערכות הבחירות בעולם.
אין לי שום תחושה פנימית וגם לא מתיימר להציג כל שבוע את הסקר התורן שהוא הוא האמת המוחלטת!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 אפריל 2017, 16:37 
אני? תותח? איפה בדיוק התיימרתי להיות תותח? אני מציג לך את תמונת הסקרים הנוכחית, אתה יכול להוציא ממך איזה מסקנות שאתה רוצה. אתה מוזמן, כמוני, לחכות ולראות. אבל לא הייתי עוצר את הנשימה אם לה-פן תמשיך להפסיד ב20% בסקרים עד יום הבחירות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 אפריל 2017, 16:58 
סמל אישי של המשתמש
זה מה שאתה לא מבין,
סקר לא אמור להיות אמת מוחלטת ולא אמור להגיד לך מי ינצח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2017, 09:04 
סמל אישי של המשתמש
ובהמשך לעמוד 2 "נחייה ונראה" :
ציטוט:
ראש ממשלת שבדיה, סטפן לופבן, אמר כי ארצו "לא תחזור לעולם לקלוט כמות מסיבית של מהגרים". כך דיווח ה"דיילי מייל" הבריטי. לופבן אמר את הדברים בעקבות פיגוע הדריסה בשטוקהולם ביום שישי, שבו נרצחו ארבעה בני אדם ונפצעו 15.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2017, 10:12 
סמל אישי של המשתמש
פאביו כתב:
ציטוט:
ראש ממשלת שבדיה, סטפן לופבן, אמר כי ארצו "לא תחזור לעולם לקלוט כמות מסיבית של מהגרים". כך דיווח ה"דיילי מייל" הבריטי. לופבן אמר את הדברים בעקבות פיגוע הדריסה בשטוקהולם ביום שישי, שבו נרצחו ארבעה בני אדם ונפצעו 15.

נישגב מבינתי.
פיגוע שבו נהרגים עם כל הצער שבכך אזרחים ספורים וכמה עשרות נפצעים גורם לשינוי השקפת עולם של אומה שוחרת שלום ואחווה שמש העמים כמו שבדייה.

לאן הידרדר העולם.

מה היה קורה אם האייפל היה נופל ? או שער הניצחון היה קורס ? כמובן בעזרת ה' ללא הרוגים ופצועים ,
היו מקימים מחנות השמדה ? משרפות ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2017, 11:35 
סמל אישי של המשתמש
אדום אופטימי כתב:
פאביו כתב:
ציטוט:

נישגב מבינתי.
פיגוע שבו נהרגים עם כל הצער שבכך אזרחים ספורים וכמה עשרות נפצעים גורם לשינוי השקפת עולם של אומה שוחרת שלום ואחווה שמש העמים כמו שבדייה.

לאן הידרדר העולם.

מה היה קורה אם האייפל היה נופל ? או שער הניצחון היה קורס ? כמובן בעזרת ה' ללא הרוגים ופצועים ,
היו מקימים מחנות השמדה ? משרפות ?

פיגוע אחד שבר אותם,או כמו שאמר חכמנו האירופאי,"נחיה ונראה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2017, 11:43 
סמל אישי של המשתמש
מו"ר טעות אנושה במקלדתך.
ה"נחיה וניראה " התייחס במפורש למדינות דויטשלנד צרפת אוסטריה ופורטוגל ולא לשבדיה.

אתה סלפן ומנסה ללעוג למי שכינת "חכמינו אירופאי" ללא כל בסיס!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2017, 12:04 
סמל אישי של המשתמש
מדהים שלפחות שני אנשים מצליחים לתפקד בעולם בלי סיוע בלי שהם מסוגלים להבין ביטוי כמו "נחיה ונראה".
טוב שלא השתמשתי בביטוי עם שלוש מילים, זה בכלל היה מתיך להם את המוח.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2017, 12:36 
סמל אישי של המשתמש
מו"ר אתה סתום !!!

אתה לא מבין מה המשמעות של הביטוי "נחיה וניראה".
מזל שהביטוי לא מורכב משלוש מילים היית הולך לאיבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אפריל 2017, 21:43 
סמל אישי של המשתמש
במסגרת ה"נחיה וניראה" שבעמוד 2 לאשכול זה ,
אמנם לא בדוישטלנד אוסטריה צרפת ופורטוגל אבל כן במדינה ליבראלית כמו שבדיה

ציטוט:
שעות אחרי פיגוע הדריסה שבו נרצחו ארבעה בני אדם בלב שטוקהולם מצא עצמו נהג המונית המוסלמי עבדי דאחיר נחנק מאחיזתו של נוסע במושב האחורי. דאחיר, שהיגר לשבדיה מסומליה בילדותו, התקשה לנשום וראה את המוות לנגד עיניו – מוות בידי נוסע זועם שהאשים את הפתיחות של שבדיה למהגרים מוסלמים בפיגוע שאירע באותו היום אחר הצהריים.

"עשינו הכול למען כולם – נתנו להם מסגדים, נתנו להם הכול, אבל הם הורגים את אנשינו, אז אנחנו נהרוג אותם", צעק הנוסע ההוא לדאחיר. נהג המונית הקליט חלק מהשיחה עם הנוסע בטלפון הסלולרי שלו – והפעיל בחשאי קריאת מצוקה. המשטרה הספיקה להתערב. "ניסיתי לעבוד מאז אבל אני לחוץ מכדי שמישהו יישב מאחוריי במונית", דאחיר אומר כעת, קולו עדיין צרוד.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4948981,00.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אפריל 2017, 22:10 
סמל אישי של המשתמש
אדום אופטימי כתב:

במסגרת התייחסותך לציטוט שלי, בהמשך לאווירה החגיגית שאתה מפזר, ובהינתן ההקשר המקורי של הציטוט הנ"ל, אנחנו אמורים להבין שכל תחזיותיך (שלך ושל תלמידך, יותר נכון) אכן התגשמו, ושוודיה הפסיקה לבדוק בקשות מקלט, החליטה לגרש את כל מבקשי המקלט ואף החלה לרכז אותם במחנות בלב השממה כפי שאמרתם שיקרה?

עריכה: למען הסר ספק, אני באמת לא יודע מה יקרה בעתיד, וכדי לדעת אני אצטרך (כמו רובנו, חוץ מאופטימי ועוד כמה) לחכות ולראות.
ועדיין, קשה לי מאוד להאמין ששוודיה (למשל) תהיה (לפחות בשנים הקרובות, מה יהיה בעוד שלושים שנה אין לי אפילו יומרה לנחש) "נבזית כמו ישראל" כפי שחבורת רוויי השנאה ניבאה (מה פירוש להיות "נבזית כמו ישראל" ציינתי לפני כמה שורות).

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אפריל 2017, 23:03 
סמל אישי של המשתמש
teknoboy כתב:
אדום אופטימי כתב:

במסגרת התייחסותך לציטוט שלי, בהמשך לאווירה החגיגית שאתה מפזר, ובהינתן ההקשר המקורי של הציטוט הנ"ל, אנחנו אמורים להבין שכל תחזיותיך (שלך ושל תלמידך, יותר נכון) אכן התגשמו, ושוודיה הפסיקה לבדוק בקשות מקלט, החליטה לגרש את כל מבקשי המקלט ואף החלה לרכז אותם במחנות בלב השממה כפי שאמרתם שיקרה?

עריכה: למען הסר ספק, אני באמת לא יודע מה יקרה בעתיד, וכדי לדעת אני אצטרך (כמו רובנו, חוץ מאופטימי ועוד כמה) לחכות ולראות.
ועדיין, קשה לי מאוד להאמין ששוודיה (למשל) תהיה (לפחות בשנים הקרובות, מה יהיה בעוד שלושים שנה אין לי אפילו יומרה לנחש) "נבזית כמו ישראל" כפי שחבורת רוויי השנאה ניבאה (מה פירוש להיות "נבזית כמו ישראל" ציינתי לפני כמה שורות).

האם לדעתך האישית דויטשלנד אוסטריה פורטוגל שוודיה וצרפת נחמדות לפליטים המוסלמים כמו לפני
3 שנים או פחות נחמדות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אפריל 2017, 23:56 
סמל אישי של המשתמש
פאביו כתב:
teknoboy כתב:
אדום אופטימי כתב:

האם לדעתך האישית דויטשלנד אוסטריה פורטוגל שוודיה וצרפת נחמדות לפליטים המוסלמים כמו לפני
3 שנים או פחות נחמדות?

לא בקיא בפרטי הפרטים, אבל אני חושב שגם היום הן יותר קרובות למה שהן היו ביום בו ניבאת שבקרוב הן יהיו "נבזיות כמו ישראל" (זה היה לפני כשנה וחצי, אגב), ולא לנבזיות של ישראל כמו שהגדרת את זה (כן בודקים בקשות מקלט, ממשיכים לאשר אותן על פי הקריטריונים הקבועים בחוק, לא מרכזים את מבקשי המקלט במחנות טרם גירושם וכו' וכו').
למה, אתה חושב אחרת?

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אפריל 2017, 15:31 
סמל אישי של המשתמש
ציטוט:
רשויות הביטחון באוזבקיסטן העבירו מידע למערב על אודות רחמט אקילוב, המחבל שביצע לפני שבוע את פיגוע הדריסה בשטוקהולם בירת שבדיה. כך טען הבוקר (יום ו') שר החוץ האוזבקי עבדולעזיז קמילוב בהתייחסו לפיגוע שבו נרצחו ארבעה בני אדם. השר הדגיש כי רשות במערב, שעובדת עם שבדיה, קיבלה את המידע המדובר לפני הפיגוע.

המחבל דהר עם משאית לעבר קבוצת אנשים ודרס אותם. הוא נעצר בפרבר מרסטה מחוץ לבירה בתום מרדף שערכו אחריו כוחות הביטחון. במהלך המעצר התברר כי במשאית נמצאו גם חומרי נפץ. בכלי התקשורת בשבדיה דווח לאחר הפיגוע כי אקילוב הודה בביצוע הפיגוע הקטלני.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4949191,00.html

שבדיה כמו עוד מדינות נאורות באירופה מתנגדות כנראה רעיונית למעצר "פצצה מתקתקת" ומי שמשלם על כך הם אזרחיה החפים מפשע.

"נחייה וניראה" איך יתנהגו בעתיד השבדים במקרה דומה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אפריל 2017, 16:41 
שתי הערות לדיון:

1. המפגעים בברלין ובשטוקהולם היו חשודים, מסוכנים, אבל רק משלב גניבת המשאית נחשבו ל"פצצה מתקתקת". באותו שלב, עוד לא היה לאף אחד מידע על הימצאותה של "פצצה מתקתקת" בדרך.
2. שלב החפות קיים לכל אזרח ברוב מדינות המערב, כל עוד לא ביצע מעשית מהלך. לא מענישים על מחשבות, גרועות ככל שיהיו.
3. דרך אגב, בחוק הגרמני קיים סעיף 58A לחוק השהייה, שהכניסו לאחר מאורעות ספטמבר 2001 ביו יורק. החוק מאפשר גירוש על חשד בפעילות טרור. בשבוע שעבר, לראשונה מאז הוכנס החוק לשימוש, ביצעה מדינת Niedersachsen, סכסן התחתונה, שימוש בחוק וגירשה אזרח יליד גרמניה עם דרכון ניגרי.
הסעיף בחוק:
https://dejure.org/gesetze/AufenthG/58a.html

כתבה בנושא:
http://www.faz.net/aktuell/politik/inla ... 60488.html

4. גירוש של זר אולי נראה קל על הנייר, אבל הפרקטיקה היא מאוד בעייתית, במיוחד אם שומרים על החוק וכבוד האדם.
5. עם כל הצער והכאב, גם המפגע מברלין היה תחת העיניים של הרשויות בגרמניה, והיה מועמד לגירוש. הוא גם ישב במתקן המתנה, אבל מאחר והמדינה המקבלת, במקרה שלו, מרוקו, לא הוציאה מסמכים בזמן נורמלי, הוא שוחרר ועד לקבלת המסמכים. למרבה האירונייה, המסמכים הגיעו יום או יומיים לאחר הפיגוע בברלין.

לא פשוט לרשויות לשמור על החוק, על כבוד האדם, על הרצון לעזור לאנשים במצוקה, ובין לבין לאתר את הזבל האנושי.

שיהיה לכולם סופשבוע אדום נפלא, נעים ו- שקט א.ב. :WHOME:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אפריל 2017, 21:29 
סמל אישי של המשתמש
ציטוט:
המפגעים בברלין ובשטוקהולם היו חשודים, מסוכנים, אבל רק משלב גניבת המשאית נחשבו ל"פצצה מתקתקת". באותו שלב, עוד לא היה לאף אחד מידע על הימצאותה של "פצצה מתקתקת" בדרך.

בהחלט ראוי לשמור על החוק ועל כבוד האדם. ומאחר ובברלין ובשוודיה כך מסתבר כבוד המהגר חשוב מכבוד אזרחי המדינה אזי לא מתייחסים בפועל למידע קונקרטי. "נחייה וניראה" עוד כמה אזרחים שלווים שגם הם שומרים על החוק וגם להם יש כבוד ימותו עד שישתנו הנהלים ודרך שמירת הכבוד והחוק.

מאמין שכאשר ניראה במהרה בימינו עוד 10 מליון מהגרים בשבדייה ובאוסטרייה וכמות כפולה בגרמנייה ההתנהלות תהיה שונה.

ציטוט:
עם כל הצער והכאב, גם המפגע מברלין היה תחת העיניים של הרשויות בגרמניה, והיה מועמד לגירוש. הוא גם ישב במתקן המתנה, אבל מאחר והמדינה המקבלת, במקרה שלו, מרוקו, לא הוציאה מסמכים בזמן נורמלי, הוא שוחרר ועד לקבלת המסמכים. למרבה האירונייה, המסמכים הגיעו יום או יומיים לאחר הפיגוע בברלין.

עוד מקרה בו כבוד המהגר חשוב מכבודם האבוד של אזרחי המדינה שניפגעו. זה לא אירוני שהמסמכים הגיעו כמה ימים אחרי האירוע אלא אירוני שעצרו אותו ושיחררו אותו כי יש כבוד למהגר ושומרים על החוק.

מזכיר קצת את אוזלת ידה של משטרת ישראל שעוצרת חשוד באיומים ברצח על אישתו ובהתנכלות לה ולילדיה ומשחררת אותו ואחר כך נאלצת לעצור אותו אחר שרצח את האישה והילדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אפריל 2017, 21:33 
סמל אישי של המשתמש
Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2017, 01:02 
תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2017, 01:15 
מה זה? נתונים? אתה לא חושב שהגזמת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2017, 06:43 
סמל אישי של המשתמש
תודה גלמוד. תמו ונשכחו כל צרות מערב אירופה.
אלפה
איך אתה מרגיש לגבי הבריטית שנרצחה בישראל "בעת שטיילה"-כך לפי המבזקים של סקיי ניוז?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אפריל 2017, 12:14 
סמל אישי של המשתמש
נראה שבנוסף לאולימפיאדת סיאול, נצחונו של יצחק שמיר ושיגור אופק1 לחלל- 1988 הייתה שנה ממש נחמדה בשביל אופטימי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2928 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 98  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: